Prosty i tani trik na powiększenie ust. Na swoim Tik Toku zdradziła go Hailey Bieber

Hailey Bieber to prawdziwa ikona stylu. Uwielbiają ją fani na całym świecie. Wszystko, co robi, niemal natychmiast staje się hitem.

Hailey Bieber to popularna, amerykańska modelka i celebrytka. Urodziła się w 1996 roku, a prywatnie jest żoną słynnego piosenkarza, Justina Biebera. Dla wielu osób to prawdziwa ikona stylu, która wyznacza najnowsze trendy i hity. W social mediach dzieli się nie tylko swoim życiem, ale również sprytnymi trikami modowymi i urodowymi.

Zobacz wideo Hailey Baldwin pokazała, jak świętowali urodziny Justina Biebera

Hailey Bieber zdradziła prosty sposób na optyczne powiększenie ust za pomocą dwóch kosmetyków

Hailey Bieber działa prężnie nie tylko w show-biznesie, ale także w mediach społecznościowych. Na Tik Toku obserwuje ją już 9,7 miliona osób. Celebrytka publikuje filmiki ze swojego życia, oraz dzieli się z fanami różnymi, ciekawymi trikami i poradami. Tak było i tym razem. W jednym z najnowszych Tik Toków nagrała genialny w swojej prostocie sposób, który optycznie powiększa usta. Wystarczą do tego dwa produkty z kosmetyczki — brązowa konturówka i bezbarwny błyszczyk.

Nieinwazyjne powiększenie ust. Trik Hailey Bieber jest hitem na Tik Toku

Na nagraniu celebrytka dokładnie obrysowuje usta za pomocą brązowej konturówki. Robi to nieco powyżej naturalnej linii warg. W kolejnym kroku delikatnie ją rozciera i dodaje więcej koloru na środku górnej i dolnej wargi. Na całość nakłada przeźroczysty błyszczyk. Efekt, który osiągnęła, jest bardzo naturalny. Wystarczyło kilka minut, by bezinwazyjnie mogła cieszyć się optycznie powiększonymi ustami.

Trik Hailey Bieber jest hitem Tik Toka. Obejrzało go ponad 8,4 miliona internautów.

 
Więcej o: