Nowe zdjęcie Julii Wieniawy zaskoczyło fanów. "Jesteś w ciąży?" Gwiazda odpowiedziała

Julia Wieniawa opublikowała na Instagramie zdjęcie, które wzbudziło wiele ciekawości wśród fanów. Gwiazda na fotografii dotyka swojego brzucha, co dla wielu okazało się być niejednoznacznym gestem. Szybko padły pytania o to, czy jest w ciąży. Odpowiedziała.

Julia Wieniawa regularnie publikuje na Instagramie zdjęcia, które stanowią inspiracje modowe dla jej fanów. Podejmuje rozmaite współprace, a także dzieli się zdjęciami, które uchylają rąbka tajemnicy dotyczącej jej nowych projektów artystycznych. Chętnie relacjonuje egzotyczne wyprawy, ale i czasem publikuje zdjęcia w towarzystwie partnera. Tym razem opublikowało zdjęcie, które mocno przyciągnęło uwagę fanów i skłoniło ich do przemyśleń. Niestety, fotografia szybko zniknęła z jej profilu.

Zobacz wideo Julia Wieniawa wyszła na środek i dała popis tańca. Zmysłowe nagranie trafiło do sieci.

Julia Wieniawa opublikowała nowe zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na jeden gest

Julia Wieniawa opublikowała na Instagramie zdjęcie. Widzimy na nim, jak pozuje na tle schodów do typowego "selfie". Ma naturalny makijaż, który podkreśla jej urodę. Ubrana jest w spodnie i krótki, biały crop top z kolorową grafiką, imitującą odciski dłoni. Jedną rękę ma położoną zaś na brzuchu. Ten gest obudził u fanów pewne spekulacje. W komentarzach padły jednoznaczne pytania.

Julia Wieniawa na InstagramieJulia Wieniawa na Instagramie Julia Wieniawa

Julia Wieniawa zaciekawiła fanów. Zapytali, czy jest w ciąży!

Ponieważ zdjęcia z dłonią położoną na brzuchu są dosyć typowe dla gwiazd, które chcą oznajmić światu, że są w ciąży, gest Julii Wieniawy mógł być nieopatrznie skojarzony przez fanów właśnie z tym trendem. W komentarzach padło wiele pytań, ale i... gratulacji. Gwiazda postanowiła jednoznacznie odnieść się do spekulacji. Na jeden z takich komentarzy odpowiedziała:

co? Nieeee

-dodając emotikonę z buźką śmiejącą się do łez. 

Julia Wieniawa ma partnera. Kim jest Nikodem Rozbicki?

Fani mogli pomyśleć, że aktorka jest w ciąży, również ze względu na to, że jest ona w stałym związku. Nie jest to wyznacznik chęci posiadania potomstwa, jednak zarówno w zwykłym życiu, jak i w show-biznesie często jest to następstwem relacji. Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki oficjalnie są razem od października 2020 roku. Jej partner to polski aktor, urodzony w 1992 roku. Jest znany m.in. z filmu "Bejbi blues", "Listy do M 2", "Listy do M".

 
Więcej o: