Ma dwie macice. Przed każdym zbliżeniem z partnerem musi brać leki przeciwbólowe

Reiley Davis ze Stanów Zjednoczonych skarżyła się na wyjątkowo bolesne miesiączki. Z tym problemem zgłosiła się do lekarza. Okazało się, że jej cierpienie związane jest z bardzo rzadką przypadłością.

Kobieta, której historia jakiś czas temu została nagłośniona w mediach na całym świecie, zaczęła miesiączkować, gdy miała 13 lat. Jednak co zaskakujące, krwawienie powtarzało się co dwa tygodnie. Co więcej, miesiączki zawsze były bardzo bolesne. Zdarzało się, że przez silny ból Reiley nie była w stanie zasnąć. I nawet gdy nie miała okresu, towarzyszyły jej skurcze.

Zobacz wideo Cykl miesiączkowy - ile trwa i kiedy są dni płodne?

- W tamtym okresie każdego dnia brałam środki rozluźniające mięśnie oraz ibuprofen. Zdarzał się też, że nie chodziła do szkoły, gdyż tak bardzo bolało - wspomina.

Zadziwiająca diagnoza

W końcu nastolatka udała się do lekarza. Diagnoza była szokująca. Okazało się, że Reiley ma dwie macice. Jest to niezwykle rzadka przypadłość, która może wiązać się z takimi objawami, na jakie skarżyła się Amerykanka. 

 

Obecnie Reiley ma 23 lata i aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na TikToku obserwuje ją już ponad 40 tysięcy osób. Kobieta często dzieli się swoimi doświadczeniami i opowiada o rzadkiej przypadłości. Jak zdradza, w przyszłości chciałaby zostać mamą. Zdaje jednak sprawę z faktu, że w jej przypadku zajście w ciążę i jej utrzymanie może być bardzo trudne.

Pierwszy raz był przerażający

Bolesne miesiączki nie są jedynym problem Reiley. Kobieta wyznała, że współżycie powoduje u niej duży dyskomfort. - Pierwszy raz był przerażający - zdradziła. I jak dodała, czasami czuje się tak, jakby była dźgana nożem w brzuch. W związku z tym przed każdym zbliżeniem musi brać silne środki przeciwbólowe. 

Źródła: Mirror.co.uk, TikTok, Ofeminin

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: