Ten zestaw z Lidla przyda się w każdej kuchni. Podobne można kupić w Ikei i Homli

Od poniedziałku w Lidlu dostępne będą komplety, które z pewnością znajdą swe miejsce w każdej kuchni. Niezwykle praktyczne i proste naczynia ułatwią organizację oraz przydadzą się przy przygotowywaniu posiłków. Podobne ma Ikea i Homla.

Od poniedziałku 05.09 w Lidlu będziemy mogli kupić zestaw misek do przechowywania żywności. Będzie można je kupić stacjonarnie, przy okazji zwykłych zakupów. Dla fanów zakupów online mamy dobrą informację, gdyż ten komplet będzie również dostępny na stronie internetowej sklepu.

Praktyczny zestaw misek za 49,99 zł. Dostępny od poniedziałku w Lidlu.

Lild ponownie odpowiada na potrzeby swoich klientów i w swoją ofertę rozszerzył o zestaw misek ze stali szlachetnej. Ogromną zaletą jest to, że przy zachowaniu wysokiej jakości, produkt jest dostępny w bardzo przystępnej cenie 49,99 zł.

Miski marki Ernesto mają wszechstronne zastosowanie. Do obu zestawów dołączone są pokrywki z silikonowym obramowaniem. W miskach można przygotować posiłki, dzięki czemu unikamy zrobienia bałaganu w naszej kuchni. Zestawy zostały tak zaprojektowane, że bez problemu można w nich przechowywać żywność. Załączone do kompletu szczelne pokrywki dbają o świeżość dań.

W ofercie mamy do wyboru aż dwa rodzaje kompletów. Zestaw pięcioelementowy zawiera miski o różnych pojemnościach i wymiarach.

Metalowe misko LidlMetalowe misko Lidl fot. Lidl

Metalowe miski z Ikei. Praktyczne niezbędniki do twojej kuchni.

W popularnym sklepie meblowym można kupić pojedyncze metalowe miski BLANDA BLANK, które nie posiadają pokrywek. Dostępne są w trzech pojemnościach, a ich cena zaczyna się już od 9,99 zł. Jej ciekawym zastosowaniem może być podawanie przekąsek czy owoców. 

Metalowe miski IkeaMetalowe miski Ikea fot. Ikea

Salaterki z Homli estetycznym i funkcjonalnym dodatkiem w kuchni.

W podobnym kształcie miski możemy znaleźć w Homli. Będą najlepsze do podawania dań, są niezwykle estetyczne i eleganckie. Dzięki temu, że wykonane są z drewna, są niezwykle lekkie i praktyczne. W tych miskach możesz zarówno podać dania gościom, jak i przygotować posiłki. 

MiskaMiska fot. Homla

Więcej o: