Jennifer Lopez zawiodła się na swoich gościach weselnych. "Ukradzione i sprzedane"

Jennifer Lopez ma żal do gości, którzy pojawili się na jej drugim ślubie z Benem Affleckiem. Mimo wielu próśb ze strony pary młodej, do sieci wyciekło prywatne nagranie z wesela. - Zrobiono to bez pozwolenia. Kropka - napisała wściekła JLo.
Zobacz wideo Tak wyglądała Jennifer Lopez na pierwszym ślubie z Benem Affleckiem. "Prosto, ale elegancko"

Jennifer Lopez jest jedną najpopularniejszych kobiet na świecie. Od lat rozwija swoją karierę zarówno jako piosenkarka, aktorka, jak i businesswoman. W 2011 roku JLo zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie według magazynu People, a rok później Forbes nazwał ją najbardziej wpływową gwiazdą. Fanki oraz fani na całym świecie interesują się nie tylko jej życiem zawodowym, lecz także prywatnym. Choć Jennifer Lopez dzieli się w sieci wybranymi momentami ze swojego życia, to są takie chwile, które gwiazda chce zachować tylko dla siebie i najbliższych.

Niedawno Jennifer Lopez i Ben Affleck powiedzieli sobie sakramentalne tak. Pierwszy ich ślub odbył 16 lipca 2022 roku w Las Vegas, w tajemnicy i z dala od mediów. Jednak nie poprzestali tylko na tym. 20 sierpnia w posiadłości aktora, Jennifer Lopez i Ben Affleck ponownie uczcili swoją miłość, tym razem w gronie rodziny i znajomych. Uroczystość trwała podobno trzy dni, a JLo na tę okazję przygotowała trzy kreacje, które kosztować mogły nawet cztery miliony dolarów.

W sieci pojawiło się nagranie z wesela Jennifer Lopez i Bena Afflecka. "Nie wiem, skąd wy to macie"

Jennifer Lopez i Ben Affleck bardzo chcieli zachować możliwie jak największą dyskrecję i podzielili się tylko kilkoma kadrami. Poprosili także swoich gości, by nie dzielili się w z nikim zdjęciami oraz nagraniami z wesela. Niestety nie wszyscy potrafili uszanować wolę pary młodej. Do sieci trafił filmik, na którym uwieczniono prywatny występ JLo dla Bena Afflecka. Nagranie pojawiło się na jednym z fanpage'y gwiazdy, jednak po jej komentarzu zostało usunięte. Nadal można jednak obejrzeć je TUTAJ

Zrobiono to bez pozwolenia. Kropka. I ktokolwiek to zrobił, zabrał naszą prywatną chwilę. Nie wiem, skąd wy wszyscy to macie, bo prosiliśmy wszystkich, by nie dzielili się niczym z naszego ślubu. (...) To zostało ukradzione i sprzedane dla pieniędzy

- napisała.

 
Więcej o: