Doda pokazała się w naturalnej wersji: "Przepraszam, że nie mam makijażu, ale..."

Doda podzieliła się na instagramowej relacji krótkim nagraniem, na którym pokazała się kompletnie bez makijażu. Jak wygląda w takim wydaniu? Niektórzy mogą być zaskoczeni. - Mam to w du*ie - powiedziała.
Zobacz wideo Doda o małżeństwach. "Byli odbiciem moich deficytów"

Doda od lat jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Na przestrzeni lat, piosenkarka przeszła ogromną wizerunkową metamorfozę. Ku uciesze fanek i fanów, aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją ponad 1,4 mln osób, z którymi dzieli się różnymi momentami ze swojego życia.

Anna Wyszkoni zmieniła fryzuręAnia Wyszkoni niczym "nastolatka" w sukience prezentuje filigranową figurę

Doda pokazała się na Instagramie bez makijażu

Ostatnio Doda udostępniła na instagramowej relacji nagranie, na którym pokazała się bez makijażu. Choć podczas występów na scenie, Doda stawia na imponujące kreacje i pełny makijaż, to jak sama przyznaje, na co dzień rezygnuje z używania kosmetyków kolorowych. Nie da się ukryć, że w takim naturalnym wydaniu prezentuje się równie pięknie.

Przepraszam, że nie mam makijażu na twarzy, ale I don't give a f*ck 

- powiedziała na InstaStories. 

Doda pokazała się bez makijażuDoda pokazała się bez makijażu https://www.instagram.com/dodaqueen/

- Nie maluje się w ogóle od paru lat na co dzień, wiem ze większość z was mi nadal nie wierzy ale może te "sexowne" zdjęcia papparazzi to potwierdzą. Btw, cały czas uważam, że brak Make upu to najlepszy kosmetyk dla cery - wyznała kiedyś na Instagramie. 

Jennifer Lopez zawiodła się na swoich gościach weselnych. 'Ukradzione i sprzedane' (zdjęcie ilustracyjne)Jennifer Lopez zawiodła się na gościach weselnych. "Ukradzione i sprzedane"

Sekret świetnego wyglądu Dody

Nie ma wątpliwości, że na wygląd oraz stan cery Dody ma także jej styl życia oraz dieta. Gwiazda nie pije alkoholu i unika przetworzonej żywności, zrezygnowała także z jedzenia mięsa. - Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad 6. Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie i choć zawsze byłam wysportowana, to nigdy nie byłam tak zadowolona z niej jak teraz. Samodyscyplina, higiena życia, wysiłek, konsekwencja to jest coś, co ja po prostu lubię. Mi nie daje satysfakcji kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię - napisała kiedyś na Instagramie. 

Więcej o: