Ludzie nie wierzą w ich miłość: "On musi ją zdradzać", "On jest z tobą dla pieniędzy"

Leah Stanley często musi mierzyć się z krytyką. Instagramerka plus size od kilku lat jest w szczęśliwym związku. Okazuje się jednak, że część ludzi w sieci nie wierzy w ich miłość. Zdaniem niektórych mężczyzna jest z nią dla pieniędzy.
Zobacz wideo Tiktokowy sposób na kreskę na powiece

Instagram to jedno z tych miejsc w sieci, które od lat cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Znaleźć tam można przeróżne treści, w tym m.in. porady makijażowe oraz pielęgnacyjne i wiele innych. Bardzo popularne są także profile gwiazd i influencerek, na których dzielą się wybranymi rzeczami i momentami ze swojego życia.

Karli GardnerNie spodobał jej się nowy kształt ust, więc rozpuściła kwas. Szok

"On musi ją zdradzać"

Leah Stanley jest influencerką plus size, która aktywnie działa na Instagramie oraz TikToku, a także prowadzi bloga. Jej instagramowy profil obserwuje ponad 245 tys. osób, z którymi dzieli się swoją codziennością, uczy innych samoakceptacji i propaguje ruch body positive. Od kilku lat jest w szczęśliwym związku z mężczyzną, którego poznała przez aplikację randkową. - To on przypomina mi, jaka jestem magiczna i wyjątkowa. Ugruntowuje mnie, udziela rad i pociesza w chwilach niepewności. Słucha mnie, a ja zastanawiam się i daje upust. To on pokazał mi prawdziwą miłość i nie mogłabym być bardziej wdzięczna, że nasze życia się zderzyły - wyznała na Instagramie.

 

I choć Leah i Dan tworzą szczęśliwą parę, niektórzy internauci nie wierzą w ich miłość, krytykując i pisząc przykre komentarze, które nie powinny mieć miejsca:

On musi ją zdradzać.
Człowieku, uciekaj po swoje życie.
To nierealne, on jest zbyt przystojny
On jest z tobą dla pieniędzy.

Goście szybko wyszli z weselaZapłacili za wesele 160 tysięcy złotych, a goście uciekli po 15 minutach

Choć Leah nie ukrywa, że czytanie takich komentarzy nie jest przyjemne, to jednak stara się nie zwracać na nie większej uwagi.

Mamy mnóstwo szczęśliwych chwil, dużo żartujemy i dużo się śmiejemy. Jesteśmy po prostu zabawną parą. Ważne jest, by pamiętać, że zawsze będzie ktoś niezadowolony z tego, co robisz i właśnie dlatego musisz żyć dla siebie

- napisała pod jednym z postów na Instagramie.

Więcej o: