Możesz wynająć partnera na wesele... jeśli masz gruby portfel. Ceny zaczynają się od 800 zł

Sezon weselny wciąż trwa. Niekiedy dostajemy zaproszenie z osobą towarzyszącą, ale na horyzoncie zainteresowanych brak. Wtedy możemy wynająć sobie partnera na taką uroczystość, jeśli oczywiście nas na to stać.

W sieci możemy znaleźć kilka stron, na których znajdziemy partnerów na imprezy okolicznościowe takie jak wesele, sylwester czy studniówka. Mogą się na nich ogłaszać i partnerzy i ci, którzy osób towarzyszących szukają. W ofertach znajdują się nie tylko podstawowe informacje jak krótkie info o danej osobie, ale również jej zdjęcia. W ofertach dla osób poszukujących możemy znaleźć takie podpunkty: 

  • data i miejsce wesela
  • ważne informacje o imprezie, takie jak jej długość, kwestia transportu itp.
  • dodatkowe dane o autorze ogłoszenia
  • ewentualne warunki, np. spotkanie zapoznawcze
  • opcjonalny opis i zdjęcie

 Choć przeważają oferty kobiece, to pojawiają się również te od mężczyzn. 

Zobacz wideo

Jak wyglądają takie oferty? 

Przeszukaliśmy internet, żeby sprawdzić, jak w rzeczywistości wyglądają takie oferty. Poniżej przedstawiamy wybrane fragmenty ze stron internetowych. 

Oferuję swoje towarzystwo na weselach, event'ach oraz innych imprezach okolicznościowych na terenie całej Polski. (...). Za swoje towarzystwo oczekuje gratyfikacji finansowej. Kwota jest uzależniona od okoliczności (lokalizacja, impreza jedno/dwudniowa). W celu zabezpieczenia wcześniej zawsze pobieram bezzwrotną zapomogę.
Chętnie umilę Ci czas swoim towarzystwem na weselach, spotkaniach firmowych i innych uroczystościach. (...). Cena za imprezę jednodniową to 1500 zł.
(...) Do każdej imprezy podchodzę z pełnym profesjonalizmem. Wspólny scenariusz o tym jak się poznaliśmy, omówimy na spotkaniu przed weselem.

- czytamy. 

Ile to kosztuje? 

Tak naprawdę ceny są naprawdę różne, ale średnio za towarzystwo wynajętego partnera czy partnerki trzeba zapłacić koło 800 zł. Oczywiście zdarzają się również tańsze, ale i droższe oferty. Czasem cena wynosi nawet 2500 zł. 

Ceny mogą się różnić również w zależności od danej uroczystości. Inną kwotę trzeba zapłacić za kilkugodzinną imprezę, a inną za wesele z poprawinami. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: