Porażka w "X-Factorze" nie przeszkodziła im w zrobieniu kariery. Tak zaczynała Cleo, Zawiałow i inni

Program "X-Factor" dla osób marzących o wielkiej karierze, miał być początkiem muzycznej przygody. Wzięło w nim udział wiele gwiazd, które znamy z pierwszych stron gazet i hitowych utworów. Nie wszyscy mieli jednak szczęście, aby dojść do finału.

Popularne talent show to szansa dla zdolnych osób, do pokazania swoich umiejętności szerszej publiczności. Z tej okazji skorzystało wiele obecnych gwiazd, które niegdyś wzięły udział w programie "X-Factor". I choć nie wszyscy doszli do finałowego etapu, to teraz podbijają rozgłośnie radiowe. 

Zobacz wideo Cleo nie wie, ile zarabia. Kto zajmuje się jej finansami?

Cleo w "X-Factor" odpadła na etapie castingów 

W 2011 roku Cleo wzięła udział w pierwszej edycji programu. Zaśpiewała utwór Tiny Turner "Proud Mary". Występ nie spodobał się jednak jurorom, którzy dali jej trzy głosy na "nie". Sablewska stwierdziła, że widzi ją bardziej w repertuarze jazzowym, a w tej "piosence się dusi". Obecnie Cleo jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek, której utwory mają miliony odtworzeń na YouTubie. Została także trenerką w programie "The Voice Kids". 

CleoCleo screen X-Factor/facebook.com/Kuba Wojewódzki Jednoosobowa subkultura

 

Daria Zawiałow w "X Factor". To niejedyne talent show na jej koncie

Zanim Zawiałow wzięła udział w 4. edycji "X-Factora" wystąpiła w "Od przedszkola do Opola", "Szansie na Sukces" czy "Mam Talent". Choć była jedną z ulubienic jurorów, to decyzją widzów opadła z show, zajmując ostatecznie 9. miejsce. Na Facebooku napisała wówczas: 

Nawet nie wiem, co mam napisać. Bije się z myślami... stało się. Odpadłam. Może słusznie.

W ostatnich latach jej kariera nabrała niesamowitego tempa i zdecydowanie nie zwalnia. Piosenkarka wypuszcza kolejne przeboje i jest jedną z gwiazd "Męskiego Grania". 

 

W "X-Factorze" udział wziął też Ralph Kamiński 

10 lat temu swoich sił w formacie TVN próbował Ralph Kamiński. Nie udało mu się zakwalifikować do odcinków na żywo, ale nie przeszkodziło też w zrobieniu wielkiej kariery. Obecnie jego profil na Instagramie śledzi ponad 200 tysięcy osób, a na koncerty przybywają tłumy fanów. 

 

Dawid Podsiadło, czyli największa gwiazda programu "X-Factor" 

W 2012 roku Dawid Podsiadło zajął pierwsze miejsce w programie i zaczął podbijać branżę muzyczną. Teraz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady, a bilety na jego koncerty wyprzedają się w kilkanaście minut! Nie wszyscy jednak pamiętają, że to było jego drugie podejście do show. Wcześniej wziął już udział w castingach, ale odpadł na etapie warsztatów. 

 
 
Więcej o: