Oni w "Tańcu z gwiazdami" zarobili najwięcej. Rekordowe stawki zgarnęła m.in. Wieniawa czy Górniak

Rozpoczęła się kolejna 13. edycja programu "Taniec z gwiazdami". Po raz kolejny wiele znanych twarzy rozpoczęło taneczne zmagania i rywalizację o Kryształową Kulę. Jednemu z uczestników będzie się to wyjątkowo opłacało. Kto jeszcze w historii show mógł liczyć na rekordowe stawki?

Serwis Plotek.pl opublikował jakiś czas temu zestawienie gwiazd i celebrytów, którzy za udział w programie "Taniec z gwiazdami" mogli liczyć na naprawdę pokaźne sumy. W gronie tym znalazł się również uczestnik najnowszej 13. edycji show. 

Zobacz wideo Rekordowe stawki w "Tańcu z gwiazdami". Te gwiazdy zarabiały najwięcej za odcinek

Ile otrzyma Krzysztof Rutkowski za udział w "Tańcu z gwiazdami"? 

Wyemitowany został pierwszy odcinek 13. edycji programu. Na parkiecie widzowie mogli zobaczyć m.in. Krzysztofa Rutkowskiego, którego trenerką została Sylwia Madeńska. Sądząc po komentarzach internautów i ocenach jury, taneczne umiejętności detektywa pozostawiają wiele do życzenia. Mimo to miał on wynegocjować sobie stawkę 30 tys. zł za odcinek, które jak twierdzi, przeznaczy na cele charytatywne. 

 

Najwyższe stawki w "Tańcu z gwiazdami". Julia Wieniawa w czołówce

Taką samą stawkę jak Krzysztof Rutkowski otrzymała według doniesień "Fleszu" Julia Wieniawa w 11. edycji. Taneczna partnerka Stefano Terazzino również miała wynegocjować 30 tys. zł za odcinek. 

 

Kto otrzymał najwięcej za "Taniec z gwiazdami"? Na podium Edyta Górniak 

Najbardziej na udziale w programie miała zyskać Edyta Górniak, która wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", gdy był jeszcze emitowany na TVN. Za jeden odcinek miała otrzymywać 60 tys. zł, przy czym warto zaznaczyć, że z show odpadła tuż przed finałem. 

 

Katarzyna Figura. Ile dostała za udział w "Tańcu z gwiazdami"?

Jak możemy przeczytać na portalu Plotek.pl, aktorka za udział w 7. edycji programu, miała otrzymać 50 tys. zł za odcinek. Wówczas była w parze z Rafałem Maserakiem. Odpadli w trzecim odcinku. 

 

Agnieszka Radwańska w "Tańcu z gwiazdami"

Na jedną z wyższych stawek mogła liczyć też uczestniczka 9. edycji, Agnieszka Radwańska. Tenisistka, która z programu odpadła w 7. odcinku, za jeden miała otrzymywać 20 tys. zł. 

 
Więcej o: