Nowe zdjęcie Oli Żebrowskiej przykuło uwagę fanów. "Wpadło ci coś do oka?"

Aleksandra Żebrowska już po raz czwarty została mamą. W lipcu tego roku powitała na świecie kolejną pociechę i obecnie cieszy się z uroków macierzyństwa. Celebrytka bez skrępowania publikuje na swoim profilu na Instagramie rzeczywisty obraz wychowywania dzieci. Ostatnio mogliśmy zobaczyć zdjęcie z chwili karmienia piersią, teraz Żebrowska zdecydowała się pokazać wymowny gest. Reakcja fanów mówi sama za siebie.

Aleksandra Żebrowska należy do grona gwiazd, które regularnie publikują treści w swoich social mediach. Profil na Instagramie celebrytki śledzi już przeszło 329 tysięcy osób. Obserwujący cenią Żebrowską za ogromny dystans do własnej osoby, poczucie humoru, pokazywanie prawdziwej rzeczywistości oraz naturalnego oblicza macierzyństwa. Gwiazda wielokrotnie ukazywała zarówno dobre, jak i te mniej pozytywne strony bycia matką.

Zobacz wideo Ola Żebrowska świętuje urodziny Michała Żebrowskiego

Ostatnie zdjęcie Aleksandry Żebrowskiej przykuło uwagę fanów. Chodzi o jeden szczegół

Aleksandra Żebrowska już w czasie ciąży regularnie publikowała wiele treści związanych z codziennością i rutyną dnia. Gdy w lipcu tego roku Żebrowscy powitali na świecie kolejną pociechę, nic się nie zmieniło. Również po urodzeniu córki na Instagramie znajdziemy wiele zdjęć i filmów z prywatnego życia. Celebrytka zaskoczyła jednak fanów ostatnio dodanym na swoim profilu zdjęciem. Widać na nim żonę Żebrowskiego karmiącą dziecko piersią. Obserwujący zwrócili jednak uwagę na wymowny gest dłoni. Opieka nad noworodkiem bywa niezwykle wymagająca. Aleksandra może być zmęczona, gdyż łączy wychowywanie czwórki pociech z codziennymi obowiązkami. Na zdjęciu podczas karmienia piersią Żebrowska siedzi na fotelu, a w tle widać budynki i rozstawione kartony. Ma to związek z przeprowadzką, o której poinformowała obserwujących w opisie fotografii.

 

Aleksandra Żebrowska pokazuje środkowy palec, karmiąc piersią. Reakcja internautów

Najnowsze zdjęcie żony Żebrowskiego wywołało entuzjastyczną reakcję fanów. Na instagramowy wpis celebrytki obserwatorzy zareagowali komplementami, wyrazami uznania za ukazywanie rzeczywistej strony macierzyństwa oraz własnymi doświadczeniami w tym temacie.

Piękna. Boski palec
Nie znam Pani, ale uwielbiam.
Wpadło ci coś do oka?
Tez w połogu miałam przeprowadzkę! Super sprawa, naprawdę cuuudowna
Drugie zdjęcie powinno być okładką w albumie pod tytułem "URLOP macierzyński"
Dzięki za te zdjęcia i pokazywanie prawdziwego macierzyństwa!
Więcej o: