Dominika Gwit pokazała ciążowy brzuszek. Fani nie mogą wyjść z podziwu! "Ależ Ci ta ciąża służy"

Dominika Gwit zapozowała na Instagramie z ciążowym brzuszkiem! Podzieliła się również przemyśleniami na temat poznania płci dziecka. Fani od razu skomentowali post, obsypując aktorkę komplementami. Ich zdaniem "ciąża jej służy".

Dominika Gwit niedawno podzieliła się z fanami radosną nowiną. Celebrytka spodziewa się dziecka i jest bardzo szczęśliwa. Wraz z partnerem nie wiedzą jeszcze, jakiej płci będzie potomek, ale aktorka już teraz zastanawia się nad tym, dzieląc się swoimi przemyśleniami na Instagramie. Chętnie publikuje też zdjęcia w ciążowych stylizacjach, a ostatnio pokazała nawet rosnący brzuszek. Fani nie mają wątpliwości, że wygląda promiennie. Pod ostatnim postem posypały się komplementy.

Zobacz wideo Dominika Gwit pływa na dmuchanym flamingu

Dominika Gwit w ciąży. Pokazała ciążowy brzuszek i zachwyciła fanów

Dominika Gwit opublikowała na Instagramie post z dwoma zdjęciami. Pozuje na nich w czerwonej, kopertowej sukience w groszki, która podkreśla jej ciążowe kształty. Celebrytka uśmiecha się do obiektywu, a dłonie trzyma na brzuchu. Ewidentnie wygląda na szczęśliwą. Komentarze pod zdjęciami, to niemal same komplementy! Wierni fani są oczarowani błogosławionym stanem aktorki.

Ależ Ci ta ciąża służy!
Bosko wyglądasz!
Pięknie pani wygląda I dużo zdrowia.
Wygląda pani kwitnąco pani Dominiko
Cudnie!

-Pisali.

 

Dominika Gwit nie zna płci dziecka. Dzieli się przemyśleniami

Po opisie zdjęć można wnioskować, że przyszła mama ma głowę pełną ciekawych przemyśleń, które towarzyszą jej w ciąży. Dominika Gwit chętnie dzieli się nimi z obserwatorami i obserwatorkami na Instagramie. Tym razem odniosła się do płci dziecka, która jeszcze jest dla niej i męża tajemnicą. Wspomniała też o tym, jak aktualnie się czuje i zawiadomiła, że z dzieckiem wszystko w porządku.

Ktoś mi tutaj już niezłe fika koziołki i rośnie jak na drożdżach. Jesteśmy już w połowie drugiego trymestru i widać jak się ktoś rozpycha. Kształt brzuszka zmienia się zupełnie, choć może nie wszyscy to widzą. Ale spokojnie, mówi Dzidzior, jestem tam i mam się dobrze ! Niedługo już rodzice się dowiedzą czy jestem dziewczynką czy chłopcem. Bo przecież ile można czekać!?!?! 
Różnie to jest z tym poznaniem płci. Niektórzy wiedzą szybko , inni muszą czekać , bo to się co chwilę zmienia w obrazie usg a u Was jak to było?
Więcej o: