Marta Chodorowska zapozowała topless. Wszystko w słusznej sprawie. "Sztos! To rzadki widok w internecie"

Marta Chodorowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, którym wywołała spory entuzjazm ze strony obserwujących ją fanów. Chodzi o fotografię z ostatnich dni wakacji, które aktorka spędzała w otoczeniu przyrody, pozując topless. Post powstał w słusznej sprawie.

Marta Chodorowska, znana głównie z roli Klaudii w serialu "Ranczo" oraz grania na deskach teatru na swoim instagramowym profilu zebrała już prawie 40 tysięcy obserwujących. Gwiazda regularnie publikuje posty upubliczniające jej zawodowe poczynania, lecz na próżno szukać wśród zdjęć chwil z bliskimi. Dla aktorki prywatność męża oraz syna to priorytet.

Zobacz wideo Aleksandra Domańska pływa topless w jeziorze

Weronika Rosati Weronika Rosati w sukience, która będzie hitem jesieni! "Zjawiskowo"

Marta Chodorowska korzysta z ostatnich dni wakacji i pozuje topless. Wszystko w słusznej sprawie

Ostatnie ciepłe dni wakacji dobiegają końca. Marta Chodorowska niedawno pochwaliła się zdjęciem, na którym można ujrzeć aktorkę pozującą topless i wypoczywającą nad rzeką. Gwiazda trzyma w dłoniach jedynie książkę, której czytaniem wydaje się być pochłonięta. Fotografia jedynie z dołem od bikini przykuła uwagę fanów, a ci szybko zwrócili uwagę, że Chodorowska nie zrobiła tego przypadkowo. Post został opatrzony wymownym opisem i hashtagami.

Ostatni weekend wakacji… #topfreedompl #stopbodyshaming
 

Ważne przesłanie ukryte w zdjęciu aktorki. Entuzjastyczna reakcja fanów

Instagramowy post Marty Chodorowskiej spotkał się z ciepłą reakcją fanów. Fotografia, na której aktorka pozuje topless jedynie w majtkach powstała w ramach dołączenia gwiazdy do akcji "Top Freedom". Akcja, która zyskała sporą popularność w sieci, zaangażowała wiele znanych osób i celebrytów. Chodzi o publikowanie zdjęć topless, tym samym wyrażając sprzeciw co do nierówności płci oraz ciał. Wpis Chodorowskiej nie tylko zyskał pozytywne komentarze, ze strony obserwujących, ale sama inicjatorka akcji - Ane Piżl - wyraziła swoje uznanie i zareagowała.

Brawo. Skończmy z tą seksualizacją ciała na każdym kroku. I z podtekstem seksualnym w zupełnie neutralnych sytuacjach. Dobrego czytania i dobrego dnia!

Pozostałe reakcje są równie entuzjastyczne.

To jest słuszna koncepcja.
Ale sztos! To rzadki widok w internecie
Świetne zdjęcie
Więcej o: