Stworzyła zasady dla gości weselnych. Grozi, że niektórych obleje czerwonym winem

Kennedy Marks stworzyła regulamin dla swoich gości weselnych. Jak zdradziła, chce by ten dzień był idealny, dlatego też bliscy i znajomi powinni trzymać się jej zasad.
Zobacz wideo Trwały i upiększający makijaż na wesele krok po kroku:

TikTok to aplikacja, która od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Możemy znaleźć na niej różnorodne treści. To m.in. tutoriale makijażowe i pielęgnacyjne, poradniki kulinarne i parentingowe. Bardzo popularne są także nagrania na temat ślubów i wesel. Często szybko stają się one viralami i wywołują zagorzałe dyskusje. Tak też było w przypadku dwóch filmów Kennedy Marks. 

Stworzyła zasady dla gości weselnych

Tiktokerka opublikowała jakiś czas temu nagrania na temat swoich wymagań wobec gości weselnych. Jak podkreśliła, chce by ten dzień był idealny, dlatego uczestnicy imprezy powinni trzymać się jej zasad. 

Kennedy w swoich wytycznych zaznacza m.in., że biel w czasie przyjęcia jest zarezerwowana wyłącznie dla panny młodej. - Jeśli ktoś jednak wybierze białą kreację, zostanie oblany czerwonym winem i będzie musiał opuścić imprezę - zapowiada kobieta

Poza tym w ceremonii mogą wziąć udział tylko osoby, które zna. Co istotne, dotyczy to także osób towarzyszących. Ponadto tiktokerka nie chce, by w czasie przyjęcia były ogłaszane ciąże czy odbywały się zaręczyny innych par. Jak podkreśla, goście powinni pamiętać, że jej wesele to jej święto. 

Wesele bez dzieci

Największe kontrowersje wzbudził punkt regulaminu dotyczący dzieci. Tiktokerka mówi wprost, że nie życzy sobie ich obecności. Jej zdaniem dzieci mogą "zrujnować całe wydarzenie". To oczywiście nie spodobało się wielu internautom komentującym film. Jak powszechnie wiadomo kwestia uczestnictwa najmłodszych w tego typu imprezach zazwyczaj wywołuje zagorzałe dyskusje. 

- Kocham dzieci, ale nie chcę krzyków w czasie wesela. Nie chcę, aby biegały po parkiecie w momencie mojego pierwszego tańca, gdy akurat rodzic stoi przy barze - wyjaśnia Kennedy. Kobieta przewiduje jednak jeden wyjątek. Jest to sytuacja, gdy dorośli przez całą imprezę pilnują swojej pociechy. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: