Sandra Kubicka o miłości do swoich psów. "Póki nie mam dzieci, to są moje dzieci"

Sandra Kubicka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W najnowszym poście na Instagramie postanowiła napisać kilka szczerych słów o miłości do zwierząt, w szczególności psów, które wywołały olbrzymie poruszenie w komentarzach.

Sandra Kubicka należy do grona najpopularniejszych modelek w Polsce. Ma 27 lat i chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją już ponad 650 tysięcy osób. W środę opublikowała zdjęcie, na którym pozuje ze swoim pieskiem Lilly. Napisała pod nim kilka zdań na temat zwierząt, na które żywo zareagowali jej fani.

Zobacz wideo Sandra Kubicka chce zostać mamą. "Chciałam lecieć do Danii na in vitro"

Sandra Kubicka o miłości do swoich psów

Celebryta niejednokrotnie publikowała zdjęcia oraz filmy ze swoimi psami, pod którymi pisała, jak bardzo je kocha. W najnowszym poście przyznała, że uważa je za dwoje dzieci oraz wyraziła niezrozumienie dla osób, które nie przepadają za zwierzętami. Gwiazda zaznaczyła również, że jej psy są z pewnością lepiej wychowane, niż niektórzy ludzie.  

Podnieście rękę  jeśli Wasza córka też ma ogon i cztery łapy. Póki nie mam dzieci, to są moje dzieci, i tak je będę traktować. Nie rozumiem i nie chce zrozumieć ludzi, którzy nie kochają zwierząt. Moje dziewczyny są dla mnie absolutnie wszystkim. Lilly zwiedziła ze mną nawet połowę świata, a odkąd są dwie, troszkę bardziej usiadłyśmy na tyłkach i cieszy mnie to bardzo. Często spotykam się z takim zdaniem 'z psami nie wolno' i strasznie ciężko jest mi wtedy wytłumaczyć, że one są na pewno lepiej wychowane niż niektórzy ludzie... No ale cóż, nie mają peselu, to nie będę się kłócić — za to mają dwie narodowości. Viva Shih-Tzu i wszystkie psiaki!

- napisała.

 

Internauci żywo zareagowali na słowa celebrytki

Słowa Sandry Kubickiej poruszyły jej fanów. Liczne komentarze świadczą o tym, jak bardzo się z nią zgadzają, niezależnie od tego, czy mają pod opieką zwierzęta, czy nie.

Tez mam shih-tzu. Najważniejsza istotka w moim życiu. Żaden człowiek nie jest w stanie jej dorównać!
Psiaki są zdecydowanie bardziej wdzięcznymi i kochającymi istotkami niż ludzie...
Piękna mama z córką
Mam 3 dzieci, niestety żadnych zwierząt, ale jak najbardziej rozumiem miłość do czworonogów
Mam dwójkę dzieci i sunie, którą tez traktuje jak swoje dziecko

- czytamy pod postem.

 

Psie córki Sandry Kubickiej — Lilly i Luna

Lilly i Luna to dwie suczki razy Shih-Tzu, którymi opiekuje się Sandra Kubicka. Doczekały się nawet własnego konta na Instagramie. Ich losy śledzi ponad 2,6 tysiąca osób.

 
Więcej o: