Sharon Stone zostawiona przez młodszego partnera. Powód? Brak botoksu. "Nie był już zainteresowany"

Sharon Stone wzięła ostatnio udział w sesji okładkowej, a także udzieliła wywiadu magazynowi "Vogue Arabia". Poruszyła w nim kilka ważnych dla kobiet kwestii. - Mam wrażenie, że stajemy się niewidzialne po tym, jak zostaniemy matkami i skończymy 45 lat - wyznała. Opowiedziała także o tym, dlaczego została porzucona przez młodszego partnera.
Zobacz wideo Gwiazdy, które powiększyły sobie usta. U niektórych zmiana jest bardzo widoczna

Sharon Stone jest amerykańską aktorką, producentką filmową i modelką. Od lat uznawana jest za jedna z ikon Hollywood. Po roli w filmie "Nagi instynkt" została wymieniona przez magazyn "People" jako jedna z 50. najpiękniejszych osób na świecie. Mimo upływu lat, aktorka nieustannie zaskakuje swoim wyglądem. 

Sharon Stone w szczerym wywiadzie o prawach kobiet, starzeniu się i porzuceniu przez mężczyznę 

Sharon Stone przy okazji sesji okładkowej, udzieliła magazynowi "Vogue Arabia" szczerego wywiadu. Gwiazda poruszyła w nim m.in. temat łamania praw kobiet. - Jeśli każą ofiarom gwałtu rodzić dzieci, musimy jasno i wyraźnie stwierdzić, że w kwestii praw kobiet stąpamy po bardzo cienkim lodzie - skomentowała ostatnie zmiany w amerykańskim prawie. Wypowiedziała się także na nieco lżejsze tematy, w tym o swoim podejściu do poprawiania urody i przykrej sytuacji, z którą się spotkała.

Mam wrażenie, że stajemy się niewidzialne po tym, jak zostaniemy matkami i skończymy 45 lat

- stwierdziła.

 

Okazuje się, że jakiś czas temu aktorka randkowała z młodszym od siebie mężczyzną. Jak wyznała Sharon Stone w wywiadzie, odpowiedziała mu: "Prawdopodobnie to byłoby naprawdę dobre dla twojego i mojego ego, gdybym to robiła". Gdy mężczyzna dowiedział się, że gwiazda nie zamierza tak mocno ingerować w swój wygląd, zrezygnował z ich znajomości. - Widziałam go po tym jeszcze jeden raz, ale nie był już zainteresowany spotykaniem się ze mną - powiedziała Sharon Stone. - Jeśli nie widzisz we mnie więcej niż to, znajdź drogę do wyjścia - podsumowała.

Sharon Stone zmieniła swoje postrzeganie medycyny estetycznej, gdy w w 2001 roku przeszła udar i musiała poddać się wielu zastrzykom z botoksem. - Bywały okresy tej super sławy, kiedy przyjmowałam botoks, wypełniacze i podobne, a potem miałam masywny udar mózgu i musiałam dostać ponad 300 zastrzyków z botoksem, żeby jedna strona mojej twarzy ponownie się ukazała - opowiedziała. 

 

Mimo wszystko aktorka cieszy się z tego, w jakim obecnie jest miejscu w życiu:

Mam wrażenie, że to najbardziej ekscytujący i kreatywny czas w moim życiu. Czuję się naprawdę bardzo, bardzo szczęśliwa. Nigdy nie byłam tak radosna

- podsumowała wywiad z "Vogue Arabia".

Więcej o: