Dorota Szelągowska zdradza sekret szczupłej sylwetki. "Gardziłam ćwiczeniami"

Dorota Szelągowska w ostatnim czasie przeszła spektakularną metamorfozę. Podczas ramówki TVN reporter Plotka podpytał trochę gwiazdę o to, jak udało jej się schudnąć. Okazuje się, że Szelągowska nie od zawsze pałała miłością do ćwiczeń.

Dorota Szelągowska przeprowadziła już setki metamorfoz mieszkań czy domów. Podczas jesiennej ramówki TVN przyznała, że cieszy się z kolejnego sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej", bo dzięki niemu może nie tylko odmienić życie bohaterów, dając im nowy dom, ale również pokazać ich historię. Gwiazda zapytana o swoją spektakularną metamorfozę wyznała, jak udało jej się osiągnąć taki efekt. 

Dorota Szelągowska: "Gardziłam ćwiczeniami"

W ostatnim czasie niemalże wszystkie portale kobiece i plotkarskie zwróciły uwagę na zmianę w wyglądzie Doroty Szelągowskiej. W rozmowie z Plotkiem gwiazda przyznała: - "Przestałam prostować włosy, nadal się wszędzie marszczę - mogę udowodnić i zaczęłam ćwiczyć. Nic więcej się nie wydarzyło w tym moim życiu" - powiedziała. Dorota wyznała również, że kiedyś ćwiczenia to była dla niej prawdziwa katorga. 

Nienawidziłam ćwiczyć. Nienawidziłam ćwiczeń i wszelkiego sportu. Gardziłam tym. I chyba pierwszy raz w życiu zaczęłam ćwiczyć nie dlatego, żeby coś zmienić, ale o siebie zadbać.
Zobacz wideo Dorota Szelągowska opowiada, jak schudła. Ogłasza: Rzucę palenie!

Jak wyglądają treningi Doroty Szelągowskiej? 

Dorota Szelągowska zdradziła, że trenuje siedem razy w tygodniu. Reporter spostrzegł, że w takim razie mięśnie gwiazdy nie mają czasu się zregenerować. 

Nie mają, ale jakoś to przynosi efekty i jest fajnie i uzależniłam się chyba od tego.

Gwiazda wyznała również, że podjęła decyzję o rzuceniu palenia do końca roku. 

Na tym zdjęciu widzicie jak posłusznie wykonuję polecenia mojego kata @karoladamczyk_trener, mając w sobie radość i zawzięcie niczym PIS przy wykańczaniu tego kraju. Oraz jakby co, to protipy z horrorów nie działają na trenerów. Nawet jak się człowiek nie rusza i nie mruga i nie oddycha, to i tak was widzą. I schowanie się pod matą do ćwiczeń też nie działa, choć zachęcałem do tego słowami - zobacz, jak mnie wcale nie widać.
 

Nie da się ukryć, że Dorota Szelągowska wygląda teraz pięknie. 

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: