Chciał zdradzić żonę podczas miesiąca miodowego. Funkcjonariusze zakuli go w kajdanki

Zdrada na Florydzie może mieć wyjątkowo poważne skutki. Przekonał się o tym świeżo upieczony pan młody, który postanowił zaczekać, aż żona zaśnie i... wymknąć się na schadzkę. Funkcjonariusze błyskawicznie namierzyli niewiernego męża.

Paul Turovski, to niewierny mąż, który postanowił zdradzić żonę podczas miesiąca miodowego! Mężczyzna pochodzący z Florydy wymknął się w nocy na spotkanie z nowo poznaną kobietą. Nie wiedział, że mają go na oku detektywi. Szybko wpadł w ich zasadzkę.

Zobacz wideo Znalazłam gumkę w portfelu męża. Czy on mnie zdradza?

Mąż chciał zdradzić żonę od razu po ślubie. Wymknął się z pokoju

Jak donosi serwis o2, Policja z hrabstwa Hillsborough zatrzymała 34-latka z Florydy, który udał się na miesiąc miodowy ze swoją małżonką. Niestety, jego uczucie okazało się nie być prawdziwe, ponieważ jednego z wieczorów zdecydował się na skorzystanie z usług sexworkerki. Umówił się z kobietą, ale nie wiedział, że w rzeczywistości nie jest ona osobą świadczącą usługi seksualne, ale... tajną detektywką.

Natasza UrbańskaNatasza Urbańska w odważnym topie. Fani "zapiera dech w piersiach"

Niewierny mąż zakuty w kajdanki. Próba zdrady miała poważne konsekwencje

W innych krajach prawdopodobnie niewiernemu małżonkowi udałoby się uniknąć odpowiedzialności za swój czyn, do momentu, aż nie dowiedziałaby się o tym jego wybranka. Niestety, zupełnie inne prawo obowiązuje na Florydzie. Pech chciał, że w miejscu, gdzie umówił się z kobietą, patrolowali funkcjonariusze do spraw handlu ludźmi. Od kwietnia br.w tym kraju prowadzone są bowiem specjalne operacje, wyłapujące osoby, które chciałyby skorzystać z usług seksualnych. Jedną z akcji zorganizowanych przez policję jest umieszczanie w sieci ofert erotycznych, celem zweryfikowania intencji klientów. Co ciekawe, fikcyjna kobieta z ogłoszenia była nieletnia, zatem Turovsky usłyszy wyrok.

Andrzej DudaBędzie 15. emerytura? Prezydent nie wyklucza. "To od razu 16. i 17."

W tym roku w stanie Floryda, w sidła policji wpadło aż 176 mężczyzn, którzy nie mieli czystych intencji względem sexworkerek. Mężczyzna poniósł konsekwencje nie tylko ze względu na działanie niezgodne z prawem, ale i najprawdopodobniej otrzymał pozew o rozwód, który zakończył małżeństwo.

Więcej o: