Przed Dodą i Małgorzatą Rozenek była jeszcze ona. Pamiętacie pierwszą żonę Radosława Majdana?

On wiązał swoją karierę z piłką nożną, ona zdobyła zaś Miss Publiczności Ziemi Zachodniopomorskiej. Wkrótce postanowili stanąć na ślubnym kobiercu, jednak małżeństwo nie trwało długo. Czym obecnie zajmuje się Sylwia Majdan, pierwsza żona Radosława?

W mediach najgłośniej było zdecydowanie o związku Radosława Majdana z Dodą, a obecnie Małgorzatą Rozenek. Zanim jednak były reprezentant Polski w piłce nożnej poślubił "Perfekcyjną Panią Domu", jego serce skradła niejaka Sylwia Koperkiewicz. Jak wygląda i czym zajmuje się obecnie pierwsza żona Majdana? 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek opowiada o kłótni z Radosławem Majdanem

Pierwsza żona Radosława Majdana. Ich małżeństwo nie trwało długo 

Sylwia i Radosław pochodzili z tej samej miejscowości, a nawet uczęszczali do jednego liceum. Poznali się jednak dopiero, gdy Majdan miał 22 lata. W 1998 roku, czyli cztery lata później, para postanowiła wziąć ślub. - Do pewnego momentu w ogóle nie byliśmy sobą zainteresowani. Aż nagle coś zaiskrzyło. Cyk! Byliśmy znajomymi mieszkającymi w jednym mieście, zaczęliśmy się spotykać, no i w końcu zaręczyłem się i zostaliśmy małżeństwem - wyznał Majdan w 2009 roku w "Tańcu z gwiazdami".

Sylwia i Radosław MajdanSylwia i Radosław Majdan screen youtube.com/Wiadomości o Celebrytach

Małżeństwo nie trwało jednak długo, bo zaledwie 2 lata. Powodem rozpadu związku miała być niedojrzałość piłkarza. - Nie potrafiłem dać jej tego, czego pragnęła. Poważnego, stabilnego małżeństwa. – zdradził w autobiografii "Pierwsza połowa".

Czym się zajmuje obecnie Sylwia Majdan? Zmieniła się nie do poznania! 

Po rozwodzie Sylwia postanowiła zostać przy nazwisku byłego męża. Kobieta jest absolwentką marketingu i zarządzania na Uniwersytecie Szczecińskim, a także projektowania odzieży w Łodzi. W mediach unika komentowania małżeństwa z Majdanem oraz odmawia wypowiadania się o jego osobistych sprawach czy obecnych partnerkach. 

Po fotografiach wykonanych w 2012 roku można wnioskować, że para ma lub przynajmniej miała ze sobą poprawne relacje. Radosław Majdan przyszedł na prezentację kolekcji autorstwa Sylwii i pozował z nią do zdjęć. Sylwia Majdan jest obecnie projektantką mody i prowadzi własną markę odzieżową.

 
 
Więcej o: