Martyna Wojciechowska pokazała legitymację z podstawówki. Fanka: Czemu zmieniłaś imię?

Martyna Wojciechowska zabrała swoje obserwatorki i obswerwatorów w małą podróż w czasie. Pokazała swoją legitymację szkolną. Tak wyglądała idąc do podstawówki. Wiedzieliście, że podróżniczka miała wtedy także inne imię?
Zobacz wideo Martyna Wojciechowska wspomina sesję w Playboyu

Martyna Wojciechowska jest jedną z najpopularniejszych i bardziej cenionych kobiet polskiego show-biznesu. Podróżniczka dziennikarka oraz działaczka społeczna znana jest m.in. z prowadzenia programu "Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska aktywnie prowadzi także swój profil na Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 2,1 mln obserwatorek i obserwatorów, z którymi dzieli się wybranymi momentami swojego życia. 

Marta ChodorowskaMarta Chodorowska zapozowała topless. "Sztos! To rzadki widok w internecie"

Martyna Wojciechowska pokazała legitymację szkolną. Tak wyglądała mając 7 lat 

Przy okazji rozpoczęcia roku szkolnego, Martyna Wojciechowska opublikowała w social mediach zdjęcie swojej legitymacji szkolnej z pierwszej klasy szkoły podstawowej. - Jakby to było wczoraj! A to… 1. września 1981 rok. 7-letnia Martyna (wtedy jeszcze Marta) trochę wystraszona, ale gotowa do działania melduje się w szkole podstawowej nr 306 przy ul. Połczyńskiej w Warszawie. Tak zaczęła się moja edukacyjna podróż i trwa do dzisiaj, bo przecież nigdy nie przestajemy się uczyć. Dzieciaki, dzisiaj zaczynacie nową, ekscytującą przygodę! Nowy rok szkolny! Życzę Wam, żebyście nie musieli czytać podręczników do przedmiotu „Historia i teraźniejszość" i żebyście zawsze pozostali niezależni myślowo. Róbcie swoje, pamiętajcie, że to nie oceny są najważniejsze, a prawdziwa PASJA, która będzie Was prowadzić przez życie. M. A rodzicom po wakacjach... życzę zasłużonego odpoczynku! - napisała.

Zmieniła Pani imię? Czemu?

- zapytała jedna z osób.

Bo kiedyś myślała, że Marta i Martyna to te samo imię i używała Martyna. A że jest na całym świecie znana pod imieniem Martyna, to parę lat temu zmieniła już oficjalnie w urzędzie

- odpowiedziała inna.

 

Dominika Gwit wywija w różowej sukience na weselu brata. Fani zachwyceni. 'Ciąża Pani służy'Dominika Gwit pokazała ciążowy brzuszek. "Ależ Ci ta ciąża służy"

Pod postem znalazło się także wiele innych komentarzy:

Ale super pamiątka
Niezła jesteś, że masz legitkę!
Dooobreee
Ale wspomnienia!
Urocza!
Szkoda mi tych wszystkich dzieci, polska edukacja psuje
Cudna. Życzmy naszym dzieciom mądrości i niezależności
Nic się nie zmieniłaś, cały czas pogodna
A legitymacja bez podpisu do dzisiaj
Uśmiech zawsze ten sam

- czytamy.

Więcej o: