Lara Gessler przygotowuje się do porodu. Pokazała, co weźmie ze sobą do szpitala

Przygotowania do porodu Lary Gessler trwają w najlepsze. Spodziewająca się drugiego dziecka córka słynnej restauratorki postanowiła pokazać swoim obserwatorkom zawartość bagażu, który zamierza zabrać ze sobą do szpitala. Podzieliła się też wieloma przydatnymi tipami."Super, na pewno się przyda!" - piszą fanki.
Zobacz wideo Lara Gessler jest w ciąży! Pokazała urocze wideo

Lara Gessler i Piotr Szeląg już niebawem powitają na świecie swoje drugie dziecko. O tym, że córka sławnej restauratorki Magdy Gessler jest w ciąży, poinformowali w marcu, we wzruszającym  nagraniu opublikowanym na  Instagramie. Lara podzieliła się radosną nowiną w dniu urodzin swojego męża.

Póki co, na Instagramie Lary temat drugiej ciąży nie pojawia się zbyt często. Właścicielka warszawskiej restauracji i cukierni "Słodki i słony" jednak chętnie pokazuje się w nowych, kolorowych stylizacjach, które nieco eksponują ciążowy brzuszek.

"Chcieliście, żebym pokazała, jak wygląda moja torba do szpitala - porodu. Trochę tego jest, więc zacznę od tej ważniejszej części, czyli rzeczy dla małego (pamiętajcie, że każdy szpital ma swoje sugestie, co do tego, co jest potrzebne i warto je sprawdzić - ja pokazuje, co sama zabieram). Zaczynamy" - napisała Lara Gessler.

Lara Gessler pokazała zawartość swojej torby do szpitala

Co zamierza mieć pod ręką, gdy dojdzie do rozwiązania? Autorka "Słodkiego Zielnika Lary" spakowała:

"5 pieluch muślinowych, 3 malutkie pieluchy muślinowe,1 ręcznik frotte z kapturkiem, 1 opakowanie pieluch Lupilu Premium - rozmiar 0, 5 zestawów ubranek, w tym 3 czapeczki" - czytamy we wpisie.

Lara Gessler Lara Gessler pokazała, jak wygląda jej brzuch kilka miesięcy po porodzie. "Wyglądasz obłędnie"

"Oznaczyłam naklejką ten zestaw, który chce, żeby mały miał jako pierwszy. Tacie będzie się łatwiej połapać" - wspomina Lara Gessler.

Oprócz tego w torbie znalazły się 3 pary skarpetek oraz musy owocowe - na ratunek, gdy młoda mama zgłodnieje, a także "wierzchnia kurteczka/kombinezon i kocyk na wyjście ze szpitala, chusteczki nawilżane Lupilu Ultra Sensitive. I tyle!" - pisze restauratorka.

Lara Gessler radzi swoim obserwatorkom. "Często to nie wy będziecie wyjmować rzeczy"

Lara Gessler podzieliła się również poradami, które stosuje w trakcie przygotowań do porodu. "Pamiętajcie, żeby wszystkie ubranka wyprać w odpowiednim dla bobasa detergencie i wyprasować" - radzi przyszłym mamom.

Pokazała też bardzo przydatny tip organizacyjny. "Ja wszystko popakowałam w torebki strunowe i opisałam" - napisała na Instagramie. Opublikowała też film, którym pokazuje wszystkie produkty.

Lara Gessler poszła na randkę z mężem Lara Gessler wyszła z mężem na randkę pierwszy raz od porodu. "Wreszcie można było się wyszykować"

"Często to nie wy będziecie wyjmować rzeczy z torby. To będzie jeszcze istotniejsze w przypadku rzeczy dla Was do porodu, bo tam pojawię się wiele elementów, których często ani wy, ani wasz partner nie widział wcześniej na oczy" - ostrzegła swoje obserwatorki.

Na koniec podkreśliła, że ważny jest również wybór rodzaju bagażu, który towarzyszyć jej będzie od pierwszych chwil po narodzinach dziecka w szpitalu.

"Bardzo świadomie wybieram walizkę, a nie torbę. Może się bowiem okazać, że częściowo będziecie musiały same to nosić, gdy partner będzie przepakowywał samochód czy wypełniał papiery. Dodatkowo dużo łatwiej o porządek" - zaznaczyła Lara.

Niedługo druga część przygotowań

Na jej porady żywiołowo zareagowali obserwujący pisząc, że chętnie się do nich zastosują. "Super, na pewno się przyda" - pisze jedna z fanek. "W którym tygodniu polecasz spakowanie torby do porodu?" - dopytuje.

"Teoretycznie dobrze jest już torbę mieć. Pamiętaj, że nasz przewidziany termin porodu to środkowy dzień 'okienka porodowego', czyli możesz urodzić 2 tygodnie wcześniej lub później i to nadal jest ciąża w terminie" - odpowiedziała Lara Gessler.

Magda Gessler Magda Gessler pozuje z Neną na wielkanocnym zdjęciu. "Ale wnuczusia podobna do babci"

Zapowiedziała też, że niebawem wrzuci drugą część przygotowań do porodu - tym razem skupi sie na zawartości torby przyszłej mamy.

Źródło: Instagram

Więcej o: