Po czym poznać, że on naprawdę cię kocha? 10 jasnych sygnałów

Miłość to przewrotne uczucie. Szczególnie na początku związku nie możemy być pewni drugiej strony. Czy na pewno nas kocha? Czy to coś poważnego? Też zadajesz sobie te pytania? Oto 10 znaków, które świadczą o tym, że druga strona też jest zaangażowana.

Zawsze patrzy ci w oczy

Nieważne, czy rozmawiać o zakupach spożywczych, czy o wyginięciu dinozaurów. Twój ukochany zawsze patrzy ci prosto w oczy. Nie odwraca wzroku, wręcz wbija w ciebie spojrzenie. Wasze uczucie jest naprawdę gorące!

Dotyka cię cały czas

Twój chłopak cały czas dąży do tego, żeby cię dotknąć. Nawet gdy siedzicie na obiedzie u jego mamy, muska cię delikatnie dłonią. Zaczarowałaś go!

Bierze cię na wszystkie imprezy czy spotkania

Znasz już wszystkich jego znajomych. Partner zabiera cię nie tylko na imprezy, lecz także na oglądanie meczu z kolegami czy wypad na ryby? To miłe, ale zasugeruj, że nie musicie być nierozłączni 24 godziny na dobę.

Poznaj moją mamę

Jeśli chłopak mówi o poznaniu rodziców, to jest to coś poważnego. Dla niego to jasne – jesteście oficjalną parą i chce rozwijać ten związek.

Pierwszy się odzywa

Jeśli  budzisz się, a w telefonie czeka na ciebie wiadomość od niego, możesz być pewna – jest w tobie zakochany! Ciągle o tobie myśli i nie boi się tego okazywać.

Zobacz wideo Jak się dzisiaj kochamy? Rozmowa Agi Kozak z Anną Marią Szutowicz z Y&Lovers

Nie tylko cię słyszę, lecz także cię słucha

Mówisz, mówisz, a chłopak kwituje to zwykłym: aha? A może zadaje ci pytania, pamięta, co jadłaś na obiad z koleżankami tydzień temu? Jeśli cię słucha, to naprawdę mu na tobie zależy.

Woli spędzać czas z tobą niż kumplami

Nie raz, nie dwa zrezygnował z wyjścia z kolegami na piwo? Woli zamiast tego obejrzeć z tobą serial na Netfliksie? To jasny sygnał!

Masz wrażenie, że musi wiedzieć wszystko

Jeśli pyta cię o wszystko, chce wiedzieć, co i kiedy robiłaś, to zwyczajnie się tobą interesuje. Ale pamiętaj! Kontrola jest niebezpieczna. Ale troska jest miła.

Rozmowa i kompromis

Nawet jak się nie zgadzacie w jakiś kwestiach, rozmawiacie? Super! Jeśli partner jest skory do kompromisów, to przed wami świetlana przyszłość.

Za 10 lat…

Gdy chłopak robi plany, mówi chętnie o przyszłości, znaczy to tylko jedno. Chce, żebyś została w jego życiu na długo!

Więcej o: