Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" pozuje w samej bieliźnie. To nagranie robi furorę! "Aż mam ciarki"

Prowadząca program "Hotel Paradise" Klaudia El Dursi udostępniła na swoim profilu na Instagramie wyjątkowe nagranie. Modelka podjęła współpracę ze znaną marką bieliźnianą. W sekcji komentarzy nie zabrakło komplementów ze strony oczarowanych fanów.

Klaudia El Dursi to 33-letnia modelka oraz prezenterka telewizyjna. Jej kariera nie zwalnia tempa, a celebrytka stale zachwyca udziałem w kolejnych projektach i kampaniach. Największą popularność przyniósł jej udział w programie TVN, "Top Model". Obecnie możemy podziwiać gwiazdę jako prowadzącą popularny format reality show "Hotel Paradise". Obecnie trwa emisja już 6 sezonu.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi z "Top Model" zakręciła "Kołem Plotka"

Natasza Urbańska Natasza Urbańska odsłania plecy w sukni. "Wyglądasz jak nastolatka"

Klaudia El Dursi w reklamie bielizny. Modelka zebrała wiele pozytywnych opinii

Modelka oprócz prowadzenia telewizyjnego show stara się regularnie publikować treści na swoim profilu na Instagramie. Wśród postów znajdziemy nie tylko ujęcia z życia prywatnego, ale również wyniki współpracy z markami. Ostatnio realizowała ona pewną kampanię w słonecznych Włoszech, skąd podzieliła się z fanami obszerną relacją w swoich social mediach. Obserwatorzy mieli okazję poznać kulisy powstawania projektu z marką bieliźnianą. Teraz w sieci pojawił się krótki filmik przedstawiający efekty tej współpracy. Na za nagraniu możemy podziwiać modelkę w wielu zmysłowych zestawach na malowniczym tle. Post został oznaczony jako reklama. 

 

Reakcja internautów na zmysłowe wydanie Klaudii El Dursi. "Przepiękna i zmysłowa"

Celebrytka zebrała na swoim profilu na Instagramie rzeszę fanów liczącą już ponad 831 tysięcy obserwujących. Ostatni post Klaudii El Dursi to wynik współpracy z marką bieliźnianą. Filmik przedstawia modelkę w rozmaitych kompletach eksponujących nienaganną figurę modelki. Reakcja ze strony fanów była błyskawiczna. W sekcji komentarzy posypały się komplementy oraz słowa zachwytu.

Sztos. Nie mogę oderwać się od filmiku.
Przepiękna i zmysłowa
Zapiera dech w piersi.
Twój mąż ma najpiękniejszą kobietę w Polsce, a być może, ze i na świecie.
Bielizna na pięknej kobiecie
Szczęka opada.
Aż mam ciarki.
 
Więcej o: