Maja Bohosiewicz zapozowała topless. Fani nie mogą oderwać wzroku! "Ale to jest hot. Rakieta"

Maja Bohosiewicz opublikowała odważne zdjęcie na swoim Instagramie. Aktorka pochwaliła się efektami sesji do kampanii reklamowej, podczas której pozowała topless! Internauci zachwycili się zdjęciem i urodą Bohosiewicz. "Prezentujesz się olśniewająco!" - piszą obserwatorzy.

Maja Bohosiewicz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Regularnie publikuje m.in. na Instagramie, gdzie dzieli się z obserwatorami kadrami z prywatnego i zawodowego życia. Pod każdym postem aktorka otrzymuje wiele pozytywnych komentarzy, jednak ostatnie zdjęcie szczególnie zachwyciło internautów. Maja Bohosiewicz zapozowała topless! "Wow, jest ogień" - czytamy w komentarzach. 

Maja Bohosiewicz zapozowała topless 

Maja Bohosiewicz to jedna z najpopularniejszy polskich aktorek. Artystka od kilku lat spełnia także swoje inne zawodowe marzenia. Jest nie tylko bizneswoman, ale też blogerką i influencerką. W mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, regularnie publikuje ku uciesze fanów nowe posty. Tam chwali się swoimi podróżami, zawodowymi osiągnięciami i zdjęciami z rodziną. Dla wielu osób aktorka jest ogromną inspiracją, nie tylko jeśli chodzi o stylizacje czy fryzury, ale także sposoby dbania o sylwetkę.

Aktorka opublikowała niedawno odważne zdjęcie, na którym pochwaliła się swoją nienaganną figurą. Maja Bohosiewicz zapozowała topless, ubrana jedynie w uroczą, półprzezroczystą bieliznę i oversizową, jeansową kurtkę. Pod postem blogerki znalazło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od fanów i fanek. Jedna obserwatorka porównała nawet aktorkę do Cindy Crawford - amerykańskiej topmodelki z lat 90.

Gdzieś tu widać podobieństwo do słynnej Cindy Crawford… piękne ujęcie - napisała internautka.  
Zobacz wideo
 

Inni internauci zgodnie przyznali, że na zdjęciu aktorka wygląda zachwycająco. Post skomentowały także koleżanki z branży aktorki, w tym jej siostra, Sonia Bohosiewicz.  

Ale to jest hot. Rakieta
Piękne zdjęcie. 
Wyglądasz obłędnie! 
Petarda. 

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: