Powiedz "tak" nowej modzie. Różowe suknie ślubne to hit! Panny młode wyglądają w nich obłędnie

Ślubne trendy to wyjątkowo często poruszany temat, szczególnie przez przyszłe panny młode. Każdej z pań marzy się zjawiskowa suknia sięgająca ziemi, na której widok goście oniemieją z wrażenia. A co jeśli zmienić jej kolor na różowy? Dlaczego nie! W ostatnim czasie ten trend zyskuje coraz więcej zwolenniczek. Skąd się wziął i z czym jest związany?

Wielki dzień w życiu, to właśnie wtedy padają wyczekiwane "tak" z ust pary młodej. Mało kto wyobraża sobie zmienić tradycyjny, wręcz wpisany w obraz ślubu schemat, w którym panna młoda ma na sobie suknię ślubną w białym odcieniu. A jednak! Za tym wyjątkowym trendem podąża coraz więcej kobiet.

Zobacz wideo Trwały i upiększający makijaż na wesele krok po kroku

Niekonwencjonalny kolor sukni ślubnej. Nowy trend wśród zyskuje popularność

Tradycyjny odcień sukni ślubnej schodzi na drugi plan, na rzecz różowych kreacji. Kobiety wybierają intensywny odcień, chcąc poczuć się kobieco, niezależnie oraz seksownie. Trend napędzany jest przez kobiety, które chcą się wyróżnić i zrobić coś zupełnie odwrotnego niż każe tradycja. Do tego grona należy Olive Uniacke, znana agentka gwiazd. W rozmowie z magazynem Vogue o swojej decyzji co do koloru sukni ślubnej mówi:

Nigdy nie wyobrażałam sobie, jak miałaby wyglądać moja wymarzona suknia ślubna, ale wiedziałam, że musi być w intensywnym kolorze. Tylko taka by się sprawdziła: coś odważnego, nowoczesnego, coś „wow", kobiecego, seksownego, coś w moim stylu.

Olive Uniacke w wyborze tej wyjątkowej kreacji postawiła na prostotę kroju, gdyż sam kolor ściągnął uwagę gości, ale również mediów. Panna młoda postanowiła na subtelny makijaż, prostotę w uczesaniu oraz brak biżuterii.

Olive UniackeOlive Uniacke instagram.com/@oliveuniacke

Suknia ślubna od Caroliny Herrery prosto z wyprzedaży. Ten kolor ma znaczenie!

Kolejną panną młodą, która zdecydowała się na odważny krok w postaci przełamania schematu i wybrania różowej sukni ślubnej jest Charlie Porter. Kobieta ślubne przygotowania rozpoczęła w trakcie pandemii. Wtedy też postanowiła złożyć zamówienie na stronie internetowej Matchesfashion.com na 12 sukien. Gdy założyła jedną z nich, wiedziała, że to w niej stanie na ślubnym kobiercu. Przyszła panna młoda potraktowała również ten wybór jako kontrast, gdy w tle cały świat mierzył się ze smutnym obliczem pandemii. Jest to model z wyprzedaży projektu Caroliny Herrery w żywym, fuksjowym odcieniu. Porter dobrała do sukni jedynie subtelną ozdobę na głowę.

 
Więcej o: