Izabella Krzan zapozowała w bikini i wywołała spore zamieszanie. To przez tatuaż w nietypowym miejscu

Izabella Krzan to jedna z największych gwiazd stacji TVP. Obecnie przebywa na Mazurach, wypoczywając i korzystając z ostatnich dni lata. Prezenterka opublikowała fotografię, która uwidoczniła na jej ciele subtelny tatuaż.

Izabella Krzan to pochodząca z Olsztyna 27-letnia zdobywczyni tytułu Miss Polonia. Popularność zyskała m.in. za sprawą współprowadzenia programu "Pytanie na śniadanie", w którym występowała wraz z Tomaszem Kammelem. Zastąpiła tym samym wcześniej pastującą to stanowisko, Marzenę Rogalską. Wcześniej mogliśmy śledzić jej udział w teleturnieju "Koło fortuny". Jej kariera od zdobycia korony Miss nabrała tempa i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić.

Zobacz wideo Izabella Krzan w kusym topie na koncercie TVP. Odsłoniła brzuch

Izabella Krzan w stroju kąpielowym odsłoniła tatuaż. To subtelny i małych rozmiarów kształt

Zdobywczyni tytułu Miss Polonia jest niezwykle aktywna w prowadzeniu swoich social mediów. Na jej profilu na Instagramie możemy regularnie zobaczyć nowe treści związane z pracą zawodową, ale również chwilami spędzanymi wraz z najbliższymi. Izabella Krzan zebrała już spore grono fanów, gdyż śledzi ją obecnie ponad 273 tysiące osób. Gwiazda postanowiła skorzystać z ostatnich słonecznych dni lata i wybrała się w swoje rodzinne strony, czyli na Warmię i Mazury. Postanowiła przy okazji pochwalić się fotografią w kostiumie kąpielowym w mediach społecznościowych. Ta uwidoczniła lekko pośladek prezenterki, który odsłonił mały tatuaż w kształcie serca.

 

Tatuaż Izabelli Krzan wywołał lawinę pozytywnych komentarzy. Fani nie kryli zachwytu

Odkąd w 2016 roku Izabella Krzan wygrała wybory Miss Polonia, jej kariera ciągle się rozwija. Gwiazda poprzez udział w programach telewizyjnych zyskała także sympatię widzów. Teraz prezenterka udostępniła instagramowy wpis z wakacyjnym zdjęciem prosto z Mazur. Krzan pokazując tatuaż, wywołała sporo reakcji wśród fanów w komentarzach.

I teraz powiedzenie babci nabiera sensu
A co to za kółeczko na pośladku?
Serduszko?
Piękne serduszko i w dobrym miejscu
Niezła dziara. No i te nogi ufff
Fajny tatuaż
I teraz wszyscy robią zoom co to za serduszko
Więcej o: