Pamiętacie Joannę Osydę z serialu "Majka"? Dziś wygląda zupełnie inaczej! Wiemy, co u niej słychać

Joanna Osyda znana większości widzów z głównej roli w serialu "Majka", zyskała sympatię wielu z nich. Aktorka po tak znakomitym debiucie zniknęła z blasku fleszy na jakiś czas. Później mogliśmy ją zobaczyć w kilku mniejszych rolach. Czym dzisiaj zajmuje się Osyda i czy zmieniła się na przestrzeni lat?

Jej kariera zaczęła się z przytupem, gdy otrzymała główną rolę w serialu "Majka". Widzowie TVN-u pokochali ją za tytułową rolę Majki. W przeciągu ostatnich lat pojawiła się w kilku produkcjach, lecz te nie przyniosły jej już takiej popularność jak serialowy debiut. Wyjątkiem okazała się rola w popularnym polskim serialu, którego emisja trwa już wiele lat. Tam niestety jej sympatia ze strony widzów osłabiła się.

Zobacz wideo Pamiętacie jak porucznik Borewicz idzie na wódkę? Bronisław Cieślak odgrywa tę scenę po 40 latach

Początki kariery Joanny Osydy. Jak to wszystko się potoczyło?

Joanna Osyda zaliczyła spektakularny debiut na szklanym ekranie za sprawą tytułowej roli w serialu "Majka". Grana tam przez nią postać studentki Akademii Sztuk Pięknych sprawiła, że jej twarz stała się rozpoznawalna w całym kraju. Aktorka szybko zyskała status gwiazdy, lecz nie na długo. Gdy zdjęcia do produkcji serialu dobiegły końca, gwiazda postanowiła nieco odejść w cień i wycofać z życia w blasku fleszy. Kolejne lata przyniosły jej udział w kilku serialowych i filmowych przedsięwzięciach, lecz obeszły się bez większego echa. Z jednym wyjątkiem. Chodzi o rolę kuzynki Mostowiaków, Jane Buford w popularnym, telewizyjnym tasiemcu, czyli "M jak Miłość". Grana przez nią postać niestety, ale okazała się czarnym oraz dość specyficznym charakterem. Joanna Osyda tą rolą została znienawidzona przez rzeszę fanów serialu.

Dalsze losy aktorki. Czym zajmuje się dzisiaj i jak wygląda?

Joanna Osyda przez następne lata występowała w produkcjach jedynie w epizodycznych rolach. Za przełom można uznać jej udział w pracach nad filmem "Pitbull. Ostatni pies" reżyserii Pasikowskiego. Następnie pojawiła się również w serialu "Ślad", a także w serialu "Korona królów". Od 2021 roku występuje w roli Marceliny Skoniecznej w serialu "Na Wspólnej". Aktorkę możemy również spotkać na deskach teatru w Opolu oraz Warszawie. 

Długie i proste włosy od lat kojarzone były z aktorką. Gwiazda postanowiła zmienić swój wizerunek i ścięła długie pasma na rzecz krótszych oraz lekko pofalowanych. Więcej aktualnych zdjęć Joanny Osydy znajdziecie w galerii.

 
 
Więcej o: