Ola Żebrowska podniosła koszulkę. Pokazała brzuch i biust po porodzie: "Kogo przydusić?"

Aleksandra Żebrowska po raz kolejny postanowiła pokazać na Instagramie swoje poczucie humoru i ogromny dystans. W odpowiedzi na jeden z nagłówków, udostępniła zdjęcie, na którym podniosła koszulkę i odsłoniła swoje ciało po czwartym porodzie.
Zobacz wideo Ola Żebrowska świętuje urodziny Michała Żebrowskiego

Aleksandra Żebrowska nieustannie zyskuje sympatię coraz większej liczby internautek oraz internautów, co widać po rosnącej liczbie obserwujących ją osób. Ludzie w sieci bardzo cenią sobie jej naturalność, poczucie humoru oraz ogromny dystans. Aktualnie na Instagramie Olę Żebrowską śledzi już ponad 330 tys. osób, z którymi żona Michała Żebrowskiego dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Aleksandra i Michał Żebrowscy są rodzicami trójki chłopców: dwunastoletniego Franciszka, dziewięcioletniego Henryka i niespełna dwuletniego Feliksa, a 30 lipca 2022 roku para przywitała na świecie pierwszą córeczkę. 

Aleksandra Żebrowska pokazała ciało po czwartym porodzie: "Kogo przydusić?"

Ola Żebrowska przez całą ciążę była aktywna na swoim instagramowym profilu. Nic w tej kwestii nie zmieniło się także po porodzie. Żona Michała Żebrowskiego chętnie dzieli się kadrami, które nie są wyidealizowane, a wręcz odwrotnie - pokazują macierzyństwo takie, jakie naprawdę jest. Ostatnio Ola Żebrowska postanowiła w charakterystyczny dla siebie sposób odnieść się do jednego z nagłówków. Na instagramowej relacji opublikowała zdjęcie, na którym podniosła koszulkę odsłaniając brzuch oraz biust.

Kogo przydusić?

-napisała.

Ola Żebrowska podniosła koszulkę. Pokazała brzuch i biust po porodzie: 'Kogo przydusić?'Ola Żebrowska podniosła koszulkę. Pokazała brzuch i biust po porodzie: 'Kogo przydusić?' https://www.instagram.com/olazebrowska/

Jakiś czas temu natomiast opublikowała na profilu kadr uchwycony podczas karmienia piersią przy jednoczesnej zabawie ze swoim najmłodszym synem:

Kobieta potrafi
Najlepsza <3 uwielbiam cię za to, jaką jesteś osobą
Matka na 200% 
Jest pani piękna i niesamowita
Wielozadaniowość na najwyższym poziomie
Zróbcie sobie dzieci, będzie fajnie
Uwielbiam Twoje opisy

- pisały internautki w komentarzach.

Więcej o: