Rydzyk pokazał swoje auta, nagranie szybko zniknęło. "Moherowe Berety też potrafią w internety"

Ojciec Tadeusz Rydzyk ponownie odniósł się do kwestii posiadanych przez niego luksusowych aut. - Wszystkich ciekawskich, którzy niejednokrotnie pytają, gdzie są te maybachy... Przychodzą, szukają, gdzie one są. Otóż tu są moje Maybachy - mówi na nagraniu, które zostało opublikowane na TikToku Telewizji Trwam.

TikTok to aplikacja, która od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Możemy znaleźć na niej różnorodne treści. To m.in. tutoriale makijażowe i pielęgnacyjne, poradniki kulinarne i parentingowe. Swoje profile na TikToku tworzą także znane osoby i media. Na taki krok zdecydowała się także Telewizja Trwam. 

Zobacz wideo Soboń komentuje słowa Rydzyka

Ojciec Rydzyk na Tik Toku

Kilka lat temu ojciec Rydzyk odniósł się już do kwestii swoich luksusowych samochodów. Jak twierdził, jedno z aut otrzymał od bezdomnego. - Przyjechał bezdomny i dał nam dwa samochody. Pan Stanisław z Warszawy niestety zmarł - powiedział w audycji "W Naszej Rodzinie". 

Temat został poruszony także na nagraniu, które niedawno zostało opublikowane na TikToku Telewizji Trwam. Rydzyk ponownie odniósł się do kwestii posiadanych przez niego samochodów. Stacja podpisała film:

Moherowe Berety też potrafią w internety.

Film szybko stał się bardzo popularny. W ciągu kilku dni obejrzało je blisko 700 tysięcy osób.

Rydzyk: Otóż tu są moje Maybachy

Na nagraniu duchowny pokazuje modele aut. To Maybach GLS 600 i Maybach GLS 450. Otrzymał je od pewnej rodziny z Torunia oraz od pani Beaty z Londynu. - Wszystkich ciekawskich, którzy niejednokrotnie pytają, gdzie są te maybachy... Przychodzą, szukają, gdzie one są. Otóż tu są moje Maybachy - mówi Rydzyk.

Jednak zarówno filmik, jak i oficjalny profil stacji szybko zniknęły z platformy. W sieci jednak nic nie ginie i obecnie możemy obejrzeć nagranie na kontach innych użytkowników. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

 

Więcej o: