Monika Richardson pokazała się bez grama makijażu. Rzuciła kobietom wyzwanie

Monika Richardson zaskoczyła swoich obserwujących na Instagramie odważnym zdjęciem. Dziennikarka pokazała się w całkowicie naturalnej odsłonie. Rzuciła również wyzwanie, zachęcające kobiety do aktywności fizycznej. "Do roboty! Precz z brzuszkiem, pelikanami, cellulitem!" - napisała w poście skierowanym do swoich followersów.
Zobacz wideo Monika Richardson wróciła do nazwiska pierwszego męża

Monika Richardson - niegdyś prowadząca popularny program w TVP "Europa da się lubić", dziennikarka i autorka kilku książek - znana jest między innymi ze swojego zamiłowania do sportu.

Prezenterka często pokazuje w mediach społecznościowych, jak aktywnie spędza czas wolny, motywując tym samym swoje obserwatorki do dbania o kondycję fizyczną i szeroko pojęte zdrowie. Regularnie dzieli się ze swoimi fankami różnymi przemyśleniami i przydatnymi tipami, dotyczącymi zdrowego trybu życia.

Tym razem, Monika Richardson zamieściła na Instagramie zdjęcie, do którego pozuje bez grama makijażu i w stroju bikini - stawiając tym samym na naturalność i pokazując, że tak naprawdę najważniejsze jest zdrowe ciało i odpowiednie nastawienie.

Monika Richardson pokazała się bez makijażu. Zachęca swoje obserwatorki do aktywności fizycznej

"Drogie moje Pięćdziesiątki!" - zaczęła swój motywacyjny wpis Richardson. "Sobota jest, szkoła się zaczęła, a my? Do roboty" - napisała. "Precz z brzuszkiem, pelikanami, cellulitem! Walczymy" - napisała.

I rzuciła swoim obserwującym wyzwanie. "Taki czelendż mam dla Was i dla siebie: jeden dzień w tygodniu bez ćwiczeń. Tylko jeden. Na przykład jutro sobie odpoczniemy" - podkreśliła.

 

Wyjaśniła, że chodzi o wybranie swojej ulubionej aktywności fizycznej - tak, by wykonywanie jej sprawiało przyjemność i stało się jednocześnie rutyną. "Basen, joga, aerobik, bieganie, nordic walking, rower. Wybierajcie" - zwróciła się do obserwujących ją kobiet.

"Jedna godzina dla ciała. Co Wy na to?" - podsumowała.

"Naturalne piękno"

Pod jej odważnym zdjęciem pojawiło się bardzo wiele komentarzy. Internauci żywo zareagowali na apel 50-letniej dziennikarki, komplementując jej naturalność, figurę i zdrowe podejście do życia. "Wchodzę w to w ciemno", "Super pomysł", "Jestem za!" - to tylko niektóre spośród aprobujących głosów, które można przeczytać pod postem Richardson. 

"Naturalne piękno w czystej postaci" - zachwyca się fotografią dziennikarka jedna z komentujących. "Od lat niezmiennie jestem pod wielkim wrażeniem pani urody i osobowości" - dodaje. 

"Super! Jak nie dla sylwetki, to dla zdrowia koniecznie" - dodaje kolejna internautka. "Wygląda pani bardzo kusząco" - komentuje inna obserwatorka.

"Piękna" - piszą internauci. "Ładna, zgrabna, seksowna" - takich komentarzy również nie brakuje.

Konto prezenterki na Instagramie śledzi prawie 38 tysięcy osób. Przypomnijmy, że Monika Richardson znana jest przede wszystkim z wcześniej wspomnianej produkcji Telewizji Polskiej "Europa da się lubić" - do której powróciła jako prowadząca wiosną 2019 roku. Od kwietnia 2013 r. wznowiła swoją prace w TVP jako jedna z gospodarzy porannego pasma "Pytanie na śniadanie". Od listopada 2020 roku przeprowadzała również wywiady na łamach "Wprost". W latach  2006-2008 z kolei pełniła funkcję redaktor naczelnej miesięcznika "Zwierciadło".

Źródło: Instagram

Więcej o: