Monika Richardson pokazała się bez grama makijażu. Rzuciła kobietom wyzwanie

Monika Richardson zaskoczyła swoich obserwujących na Instagramie odważnym zdjęciem. Dziennikarka pokazała się w całkowicie naturalnej odsłonie. Rzuciła również wyzwanie, zachęcające kobiety do aktywności fizycznej. "Do roboty! Precz z brzuszkiem, pelikanami, cellulitem!" - napisała w poście skierowanym do swoich followersów.
Zobacz wideo Monika Richardson wróciła do nazwiska pierwszego męża

Monika Richardson - niegdyś prowadząca popularny program w TVP "Europa da się lubić", dziennikarka i autorka kilku książek - znana jest między innymi ze swojego zamiłowania do sportu.

Prezenterka często pokazuje w mediach społecznościowych, jak aktywnie spędza czas wolny, motywując tym samym swoje obserwatorki do dbania o kondycję fizyczną i szeroko pojęte zdrowie. Regularnie dzieli się ze swoimi fankami różnymi przemyśleniami i przydatnymi tipami, dotyczącymi zdrowego trybu życia.

Monika Richardson pokazała zdjęcia nastoletniej córki. 'Piękna jak mama'Monika Richardson zmienia nazwisko. Powód może wydawać się niedorzeczny

Tym razem, Monika Richardson zamieściła na Instagramie zdjęcie, do którego pozuje bez grama makijażu i w stroju bikini - stawiając tym samym na naturalność i pokazując, że tak naprawdę najważniejsze jest zdrowe ciało i odpowiednie nastawienie.

Monika Richardson pokazała się bez makijażu. Zachęca swoje obserwatorki do aktywności fizycznej

"Drogie moje Pięćdziesiątki!" - zaczęła swój motywacyjny wpis Richardson. "Sobota jest, szkoła się zaczęła, a my? Do roboty" - napisała. "Precz z brzuszkiem, pelikanami, cellulitem! Walczymy" - napisała.

I rzuciła swoim obserwującym wyzwanie. "Taki czelendż mam dla Was i dla siebie: jeden dzień w tygodniu bez ćwiczeń. Tylko jeden. Na przykład jutro sobie odpoczniemy" - podkreśliła.

 

Wyjaśniła, że chodzi o wybranie swojej ulubionej aktywności fizycznej - tak, by wykonywanie jej sprawiało przyjemność i stało się jednocześnie rutyną. "Basen, joga, aerobik, bieganie, nordic walking, rower. Wybierajcie" - zwróciła się do obserwujących ją kobiet.

"Jedna godzina dla ciała. Co Wy na to?" - podsumowała.

"Naturalne piękno"

Pod jej odważnym zdjęciem pojawiło się bardzo wiele komentarzy. Internauci żywo zareagowali na apel 50-letniej dziennikarki, komplementując jej naturalność, figurę i zdrowe podejście do życia. "Wchodzę w to w ciemno", "Super pomysł", "Jestem za!" - to tylko niektóre spośród aprobujących głosów, które można przeczytać pod postem Richardson. 

"Naturalne piękno w czystej postaci" - zachwyca się fotografią dziennikarka jedna z komentujących. "Od lat niezmiennie jestem pod wielkim wrażeniem pani urody i osobowości" - dodaje. 

"Super! Jak nie dla sylwetki, to dla zdrowia koniecznie" - dodaje kolejna internautka. "Wygląda pani bardzo kusząco" - komentuje inna obserwatorka.

Monika Richardson na zdjęciu z młodościMonika Richardson na zdjęciu z młodości. Fani porównują ją do Britney Spears

"Piękna" - piszą internauci. "Ładna, zgrabna, seksowna" - takich komentarzy również nie brakuje.

Konto prezenterki na Instagramie śledzi prawie 38 tysięcy osób. Przypomnijmy, że Monika Richardson znana jest przede wszystkim z wcześniej wspomnianej produkcji Telewizji Polskiej "Europa da się lubić" - do której powróciła jako prowadząca wiosną 2019 roku. Od kwietnia 2013 r. wznowiła swoją prace w TVP jako jedna z gospodarzy porannego pasma "Pytanie na śniadanie". Od listopada 2020 roku przeprowadzała również wywiady na łamach "Wprost". W latach  2006-2008 z kolei pełniła funkcję redaktor naczelnej miesięcznika "Zwierciadło".

Źródło: Instagram

Więcej o: