Nowa jurorka w "The Voice of Poland". Widzowie zdziwieni. "Pierwsze widzę, pierwsze słyszę"

W najnowszym, 13. sezonie "The Voice of Poland" zadebiutowała nowa jurorka, która zastąpiła Sylwię Grzeszczak. Reakcje fanów zarówno przed emisją pierwszego odcinka programu, jak i po były mieszane. Nie wszyscy byli zadowoleni.

W 13 już edycji emitowanego na antenie TVP2 programu "The Voice of Poland" na fotele jury powrócili Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron. Czwartą jurorką została Lanberry. Widzowie żywo komentowali jej udział.

Zobacz wideo Magda Bereda nie dostała się do The Voice of Poland? Odpowiedź w najnowszym odcinku "Plotkersów"

Nowa jurorka w programie „The Voice of Poland". Fani reagują

W najnowszej edycji zadebiutowała nowa jurorka. Została nią Lanberry, która zastąpiła Sylwię Grzeszczak. Fani jeszcze przed premierą pierwszego odcinka byli sceptycznie nastawieni. Niektórzy zastanawiali się, kim jest Lanberry.

Pierwsze widzę, pierwsze słyszę...
Nie znam… ale czytam, że "jara się na maksa". No cóż, mało mnie to emocjonalne wyznanie przekonuje
Nie znam. Trenerami powinni być doświadczeni wokaliści/piosenkarze.

Inni optymistycznie podchodzili do zmiany na fotelu jurora.

Myślę, że bardzo dobry wybór. Lanberry ma duże doświadczenie w tworzeniu piosenek dla innych artystów i myślę, że dzięki temu będzie mogła pokazać najlepsze strony uczestników. Do tego odrobina świeżości się przyda, a nie ciągle tylko te znane od lat twarze.
No i spoczko, super okazja dla Gosi by dała się poznać ludziom z innej strony niż głos z radia
I to jest dobra wiadomość. Będę oglądać, bo to przezdolna laska jest.

Także po premierze debiut Lanberry wywołał mieszane reakcje. Niektórzy swoją uwagę skupili przede wszystkim… na ubiorze piosenkarki.

Lanberry jak na razie pozytywnie mnie zaskoczyła. Dobrze gada
Ciekaw jestem jak Lanberry sprawdzi się w roli trenerki, ale mogła by zacząć od zdjęcia tych niebieskich rękawiczek, bo wygląda jakby miała tu sprzątać 

Kim jest Lanberry, nowa jurorka w "The Voice of Poland"?

Lanberry, a właściwie Małgorzata Uściłowska, to piosenkarka i kompozytorka. To również była uczestniczka "The Voice of Poland". W programie wzięła udział w 2013 roku, jednak bez powodzenia. Nie przeszła bowiem eliminacji w ciemno. Rok później wzięła udział w przesłuchaniach do programu "X Factor". Niedługo potem wydała swój pierwszy singiel i debiutancki album. Brała też udział w polskich eliminacjach do 62. Konkursu Piosenki Eurowizji, w którym zajęła 6 miejsce.

Lanberry jest jedną ze współautorek piosenek "Anyone I Want to Be" Roksany Węgiel i "Superhero" Viki Gabor, które zwyciężyły w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W 2020 roku jej piosenka "Plan awaryjny" zwyciężyła koncert "Premiery" na 57. Festiwalu Piosenki w Opolu.

 
Więcej o: