56-letnia Salma Hayek świętuje urodziny w skąpym bikini. Zdradziła sekret zgrabnej sylwetki

Salma Hayek to jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie, reżyserka, producentka filmowa. Kilka dni temu kończyła 54 lata. Mimo upływu czasu nadal zachwyca piękną sylwetką i młodym wyglądem.

Salma Hayek przyszła na świat 2 września 1966 roku w Coatzacoalcos w Meksyku jako córka śpiewaczki operowej Diany Jiménez Mediny i Samiego Hayek Domingueza. Jej międzynarodowa kariera rozpoczęła się w 1995 roku, gdy zagrała Carolinę w filmie "Desperado" obok Antonia Banderasa. O meksykańskiej aktorce zrobiło się głośno na całym świecie. 

Zobacz wideo Salma Hayek przekonała twórców filmu "Bodyguard i żona zawodowca", że jej bohaterka powinna przechodzić menopauzę

Hayek od jakiegoś czasu bardzo aktywnie udziela się na Instagramie. Obecnie jej profil obserwuje już ponad 21 milionów osób. Aktorka podzieliła się niedawno relacją ze swoich 56. urodzin. Opublikowała między innymi nagranie, na którym tańczy w czerwonym bikini. 

Salma Hayek zdradziła sekret swojej sylwetki

Na filmie widzimy, że mimo upływu czasu aktorka nadal zachwyca piękną sylwetką i młodym wyglądem. Co ciekawe, Hayek twierdzi, że nie ma czasu na siłownię. Jaki jest więc sekret jej zgrabnej sylwetki? 

Jakiś czas temu gwiazda udzieliła wywiadu magazynowi "People". Jak zdradziła, jej sposobem na płaski brzuch jest specjalna technika napinania mięśni. Pewna trenerka zasugerowała aktorce, by mięśnie były aktywne przez cały dzień. 

Ćwiczę, nawet gdy myję zęby. Trenerka nauczyła mnie napinać mięśnie bez ich zaciskania

- wyznała aktorka. 

56-letnia Salma Hayek świętuje urodziny w skąpym bikini. Zdradza sekret zgrabnej sylwetki56-letnia Salma Hayek świętuje urodziny w skąpym bikini. Zdradza sekret zgrabnej sylwetki Instagram.com//Salma Hayek

56-letnia Salma Hayek świętuje urodziny w skąpym bikini. Zdradza sekret zgrabnej sylwetki56-letnia Salma Hayek świętuje urodziny w skąpym bikini. Zdradza sekret zgrabnej sylwetki Instagram.com//Salma Hayek

Jak Salma Hayek dba o urodę?

Aktorka często podkreśla, że bardzo ważnym elementem jej pielęgnacji jest także wieczorny demakijażPoza tym konsekwentnie zaprzecza, że jej młody wygląd to zasługa zabiegów medycyny estetycznej. - Nigdy nie zrobiłam sobie czegoś, tylko dlatego, że promowano to jako "największy cud". Trzymam się z dala od agresywnych zabiegów. Nigdy nawet nie zrobiłam silnego peelingu czy mikrodermabrazji - powiedziała w rozmowie z "New Beauty".

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: