Lara Gessler zdecydowała się na metamorfozę przed porodem. Udana zmiana?

Przygotowania do porodu u Lary Gessler trwają w najlepsze. Nie oznacza to jednak, że spodziewająca się drugiej pociechy mama nie znajduje czasu dla siebie. Tym razem, córka popularnej restauratorki zdecydowała się na odświeżenie fryzury. Efekty wizyty w warszawskim studiu stylizacji włosów zrelacjonowała w swoich mediach społecznościowych.
Zobacz wideo Lara Gessler jest w ciąży! Pokazała urocze wideo

Lara Gessler niedawno zaskoczyła swoich obserwatorów na Instagramie miłą niespodzianką. Pokazała zawartość torby - a dokładniej walizki, bo na taki bagaż ostatecznie się zdecydowała - którą zamierza wziąć ze sobą do szpitala. Zaprezentowała wówczas produkty niezbędne dla powitania na świecie niemowlaka. Zapowiedziała również "drugi odcinek" z tej serii - prezentację zawartości torby dla przyszłej mamy, co również pojawiło się na jej Instagramie.

Córka słynnej restauratorki Magdy Gessler i jej mąż Piotr Szeląg już niedługo zostaną rodzicami po raz drugi. Ich dwuletnia córeczka Nena - która przyszła na świat w 2020 roku - niebawem doczeka się braciszka.

Przygotowania do porodu trwają. Warto podkreślić, że nastawienie i samopoczucie przyszłej mamy, szczególnie w kontekście zbliżającego się rozwiązania, jest niezwykle ważne - o czym Lara Gessler zresztą nie zapomina.

Metamorfoza Lary Gessler. "Dla lepszego nastroju w połogu"

Właścicielka warszawskiej cukierni i restauracji "Słodki i Słony" oraz autorka "Słodkiego Zielnika Lary" postanowiła sprawić sobie przyjemność w postaci wizyty u fryzjera - gdzie poddała się niemałej przemianie! Lara Gessler raczej niechętnie zmienia fryzurę, czego nie można natomiast powiedzieć o jej kolorowych stylizacjach, z które z lubością prezentuje w swoich social mediach.

Teraz jednak, gwiazda porwała się na zdecydowany krok. Dotychczasowa blondynka z półdługimi kosmykami zdecydowała się na mocne podkreślenie obecnego koloru - dodając jaśniejsze pasma i podcinając włosy po długości.

Nową fryzurą pochwaliła na InstaStory. "Udało się dla mojego lepszego nastroju w połogu zapisać się do Atelier Stylissimo i mistrzyni koloru na refleksy!" - czytamy w jej relacji, do której dodała także kilka zdjęć finalnego efektu. Jak Wam się podoba taka stylizacja?

O swojej drugiejciąży Lara Gessler poinformowała we wzruszającym nagraniu, które opublikowała w dniu urodzin swojego męża na Instagramie.

Źródło: Instagram

Więcej o: