Ona ma 27 lat, on 69: "Wiek nie ma dla nas znaczenia". Ludzie ją krytykują

Mówi się, że szczęśliwi czasu nie liczą. Mówi się też, że miłość nie zna granic. Tak jest w przypadku 27-letniej Jackie i 69-letniego Dave'a. Para poznała się na portalu randkowym i tworzy szczęśliwy związek. Na przekór wszystkim, którzy twierdzą, że kobieta jest ze starszym mężczyzną wyłącznie dla pieniędzy. - Wiek nie ma dla nas znaczenia - tłumaczą.

Oskarżenia na każdym kroku

Jak różnica wieku w związku nie budzi przykrych komentarzy otoczenia? 5, 10, 15 lat? Na pewno 42 lata różnicy między kobietą a mężczyzną budzą ich wiele. A taka właśnie jest różnica wieku między 27-letnią Jackie urodzoną na Filipinach, a Amerykaninem, 69-letnim Dave’m.

Para poznała się na portalu randkowym w 2016 roku, gdy Dave odwiedzał Cebu na Filipinach. Szybko pobrali się i zamieszkali razem. Oczywiście od razu pojawiły się głosy, że ze strony kobiety jest to związek wyłącznie dla pieniędzy. Para na każdym kroku musi bronić swojej relacji i tłumaczyć wszystkim, że są ze sobą, bo się kochają.

Zakochani nie patrzą w metryki

To nie Jackie, a Dave zrobił pierwszy krok. Zapytał, czy kobieta chce wypić z nim kawę. Od filiżanki kawy wszystko się zaczęło.

Byłem w Cebu na Filipinach w czasie, gdy korzystałem z tej witryny (pośrednictwem strony internetowej o nazwie Cherryblossoms, przyp. red.) i zauważyłem profil Jackie

- wyjaśnia mężczyzna.

To był początek wspaniałego związku, który wciąż się rozwija

- dodał.

Para regularnie nagrywa filmy na TikToku i opowiada o swoim związku. Obserwuje ich już ponad 32 tys. osób.

Więc istnieje 42-letnia różnica wieku. Ona ma 27 lat, a ja 69 i dla nas to nie ma większego znaczenia

- wyjaśnia Dave w jednym z nagrań.

Więcej o: