Jacka Kurskiego zwolnili z TVP, ale jego żonie zaproponowali nową posadkę. Przyjęła bez zastanowienia

W poniedziałek media obiegła informacja, że Jacek Kurski nie jest już prezesem TVP. Jednak liczba Kurskich w tym miejscu musi się zgadzać, dlatego jego żona dostała od stacji propozycję. Ofertę przyjęła.

Niektórzy pewnie myśleli, że jeżeli Jacka Kurskiego nie będzie już w TVP, to będzie to oznaczało koniec panowania Kurskich w stacji. Nic bardziej mylnego. Chwilę po tym jak media obiegła informacja o tym, że Kurski został odwołany ze stanowiska decyzją Rady Mediów Narodowych, w sieci pojawiła się informacja, że jego żona dostała od TVP ciekawą propozycję. Czym będzie się zajmować? 

Zobacz wideo Jacek Kurski oschle o byłych pracownikach TVP

Joanna Kurska szefową "Pytania na śniadanie" 

Jak donosi "Presserwis" Joanna Kurska dostała propozycję kierowania "Pytaniem na śniadanie". Ofertę od razu przyjęła. Jej zadaniem najprawdopodobniej będzie sprawowanie pieczy nad samym formatem i jego tematyką. Nie wiadomo, czy w składzie prowadzących pojawią się jakieś roszady, czy mogą być oni spokojni o swoje posady. Kiedy Joanna Kurska zadebiutuje w pracy? Szybko, bo już dziś tj. wtorek 6 września. To tylko potwierdza, że nie zastanawiała się zbyt długo nad przyjęciem tej propozycji. 

Wiele osób pewnie zastanawia się, czy Joanna Kurska podoła zadaniu. Należy przypomnieć, że najpierw przez wiele lat pracowała w Polsacie, a potem w Telewizji Polskiej działała jako dyrektorka biura programowego i biura marketingu. W 2016 roku zrezygnowała z pracy, gdy na jaw wyszło, jak bliska relacja łączy ją z Jackiem Kurskim. 

Internauci komentują powrót Joanny Kurskiej do TVP 

Głos zabrała również senator Joanna Sekuła, która na swoim Twitterze napisała: - "Rodzina na swoim. Do TVP od dziś wraca żona Jacka Kurskiego, która pokieruje zespołem jednego z programów na antenie Dwójki". 

Inni internauci mniej przebierali w słowach. 

Kasa musi się zgadzać!
Kurski na ministra, żona na ciepłą posadę. Tylko w PiS.

- pisali. 

A wy co myślicie o tej sytuacji? 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: