Te pary gwiazd są ze sobą szczęśliwe od lat. Jaki jest sekret ich udanych związków?

Choć światem celebrytów często wstrząsają skandale i rozwody, te słynne pary udowadniają, że można żyć inaczej. Od wielu lat tworzą szczęśliwe i trwałe związki pełne miłości i wsparcia. Zdradzają, w jaki sposób im się to udaje.

Niektórzy wybrali ślub w tajemnicy, inni żyją w świetle reflektorów. Niezależnie od wyboru, te słynne pary Hollywood znalazły przepis na szczęśliwe związki, w których kochają i są kochani od wielu lat. Jaki jest ich sekret?

Zobacz wideo Przepis na udany związek według Joanny Przetakiewicz. "Jesteśmy z siebie nawzajem dumni"

Meryl Streep i Don Gummer poznali się po tragedii, która dotknęła aktorkę

Meryl Streep i Don Gummer są małżeństwem od 1978 roku. Rzeźbiarz był przyjacielem brata aktorki, do którego mieszkania się wprowadziła po śmierci pierwszego męża. Próbowała poradzić sobie z żałobą, w czym ją wspierał. Zaiskrzyło. Wkrótce zostali parą a później małżeństwem. Mają czwórkę dzieci oraz wnuki. Aktorka przyznała, że zawdzięcza swojemu mężowi absolutnie wszystko. Dla pary liczy się przede wszystkim wsparcie, jakie sobie dają.

 

Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick pobrali się w tajemnicy. Nawet goście nie wiedzieli, że jadą na ślub

Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick poznali się w 1991 roku, a sześć lat później wzięli ślub. Cała ceremonia odbywała się w tajemnicy przed prasą i mediami, a aktorka poszła do ołtarza w czarnej sukni. Mają trójkę dzieci i regularnie umawiają się na randki. Niechętnie pokazują się w mediach i strzegą swojej prywatności.

 
 

Związek Tom Hanks i Rita Wilson umocniły wzloty i upadki

Tom Hanks i Rita Wilson poznali się na planie filmowym w 1984 roku, parą zostali rok później, gdy aktor rozwiódł się z ówczesną żoną. W 1988 roku wzięli ślub, doczekali się dwójki dzieci. Choć mieli lepsze i gorsze dni, ich związek jest silny. Aktor przyznaje, że wszystko, co osiągnął, zawdzięcza miłości swojej żony.

 

Goldie Hawn i Kurt Russell, choć nie wzięli ślubu, są szczęśliwą parą od niemal 40 lat

Choć Kurt Russell i Goldie Hawn poznali się w 1966 roku, zaiskrzyło między nimi 17 lat później na planie filmu "Szybka zmiana". Oboje byli po rozwodzie i mieli dzieci z poprzednich związków. Zagrali razem w pięciu filmach. Są razem od prawie 40 lat, jednak nie wzięli ślubu. Uważają, że papierek nie jest im potrzebny do szczęścia, stawiają na komunikację i akceptację. W 1986 roku doczekali się syna.

 
Więcej o: