Te pary gwiazd są ze sobą szczęśliwe od lat. Jaki jest sekret ich udanych związków?

Choć światem celebrytów często wstrząsają skandale i rozwody, te słynne pary udowadniają, że można żyć inaczej. Od wielu lat tworzą szczęśliwe i trwałe związki pełne miłości i wsparcia. Zdradzają, w jaki sposób im się to udaje.

Niektórzy wybrali ślub w tajemnicy, inni żyją w świetle reflektorów. Niezależnie od wyboru, te słynne pary Hollywood znalazły przepis na szczęśliwe związki, w których kochają i są kochani od wielu lat. Jaki jest ich sekret?

Zobacz wideo Przepis na udany związek według Joanny Przetakiewicz. "Jesteśmy z siebie nawzajem dumni"

Meryl Streep i Don Gummer poznali się po tragedii, która dotknęła aktorkę

Meryl Streep i Don Gummer są małżeństwem od 1978 roku. Rzeźbiarz był przyjacielem brata aktorki, do którego mieszkania się wprowadziła po śmierci pierwszego męża. Próbowała poradzić sobie z żałobą, w czym ją wspierał. Zaiskrzyło. Wkrótce zostali parą a później małżeństwem. Mają czwórkę dzieci oraz wnuki. Aktorka przyznała, że zawdzięcza swojemu mężowi absolutnie wszystko. Dla pary liczy się przede wszystkim wsparcie, jakie sobie dają.

 

Ewelina LisowskaEwelina Lisowska zaskakuje odważnym bikini za 490 zł. "Nie bałaś się?"

Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick pobrali się w tajemnicy. Nawet goście nie wiedzieli, że jadą na ślub

Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick poznali się w 1991 roku, a sześć lat później wzięli ślub. Cała ceremonia odbywała się w tajemnicy przed prasą i mediami, a aktorka poszła do ołtarza w czarnej sukni. Mają trójkę dzieci i regularnie umawiają się na randki. Niechętnie pokazują się w mediach i strzegą swojej prywatności.

 
 

Związek Tom Hanks i Rita Wilson umocniły wzloty i upadki

Tom Hanks i Rita Wilson poznali się na planie filmowym w 1984 roku, parą zostali rok później, gdy aktor rozwiódł się z ówczesną żoną. W 1988 roku wzięli ślub, doczekali się dwójki dzieci. Choć mieli lepsze i gorsze dni, ich związek jest silny. Aktor przyznaje, że wszystko, co osiągnął, zawdzięcza miłości swojej żony.

 

Goldie Hawn i Kurt Russell, choć nie wzięli ślubu, są szczęśliwą parą od niemal 40 lat

Choć Kurt Russell i Goldie Hawn poznali się w 1966 roku, zaiskrzyło między nimi 17 lat później na planie filmu "Szybka zmiana". Oboje byli po rozwodzie i mieli dzieci z poprzednich związków. Zagrali razem w pięciu filmach. Są razem od prawie 40 lat, jednak nie wzięli ślubu. Uważają, że papierek nie jest im potrzebny do szczęścia, stawiają na komunikację i akceptację. W 1986 roku doczekali się syna.

 
Więcej o: