Ma największe usta na świecie! Na metamorfozę wydała już 700 tys. złotych i planuje kolejne zmiany

Andrea Iwanowa postawiła sobie cel. Chce mieć największe usta na świecie i w jej opinii udało się go osiągnąć. Kobieta wydała na swoją metamorfozę już 700 tysięcy złotych, ale to nie koniec. Obecnie dąży nie tylko do większego rozmiaru ust, ale i piersi.

Andrea Iwanowa pochodzi z Bułgarii. Ma 24 lata, a na swoim koncie liczne zabiegi upiększające, które jak twierdzi, mają upodobnić ją do lalki "Barbie". Zdaniem influencerki, którą na Instagramie obserwuje już 21 tys. osób, duże usta w jej kraju gwarantują popularność. W planach ma też kolejny zabieg powiększenia piersi. Jak wygląda i komu podoba się ta metamorfoza?

Zobacz wideo Jak nakładać róż w kremie, by idealnie pasował do koloru na ustach?

Największe usta na świecie zdaniem influencerki. Kim jest Andrea Iwanowa?

Andrea Iwanowa rozpoczęła swoją metamorfozę w 2018 roku. Pochodzi z Bułgarii, obecnie ma 24 lata, a jej usta są niespotykanie wielkie! Stale wypełnia je kwasem hialuronowym, bo jak donosi serwis o2.pl, celebrytka w jednym z wywiadów przyznała, że duże usta w jej kraju są kluczem do popularności.

Kobiety, które takie mają - stają się sławne.
 

Andrea Iwanowa wydała na zabiegi ponad 700 tys. złotych! To nie koniec?

Na portalu Pomponik.pl czytamy o tym, że influencerka wydała na zabiegi już równowartość 700 tys. złotych. Ma na swoim koncie nie tylko regularne ostrzykiwanie ust, ale i powiększenie piersi. Jej biust ma być w założeniu jeszcze większy, bowiem Andrea dąży do rozmiaru "E". 

Fani największych ust świata. Andrea otrzymuje liczne propozycje

Oprócz tego, że bułgarska celebrytka zgromadziła na swoim instagramowym koncie 21 tys. obserwujących, w jednym z wywiadów przyznała, że odkąd staje się popularna, nie może opędzić się od interesujących ofert. Na "Pomponiku" czytamy, że Andrea otrzymuje codziennie liczne propozycje wspólnych wyjazdów na wakacje z przystojnymi mężczyznami. Na ten moment odmawia.

 
Więcej o: