Pokazała piersi po wygranej walce. W sieci zawrzało. "Brak szacunku dla sportu"

W sobotę 3 września odbyła się gala Bare Knuckle Fighting Championship w Bangkoku. Jedna z zawodniczek przykuła szczególnie dużo uwagi. Swoją radość po wygranej walce postanowiła bowiem okazać w nietypowy sposób.

Jedną z największych organizacji na świecie, która aranżuje walki na gołe pięści jest Bare Knuckle Fighting Championship. W minioną sobotę (3 września) odbyła się kolejna gala BKFC tym razem zorganizowana w stolicy Tajlandii, czyli Bangkoku. Na ringu stanęła Tai Emery oraz Rung-Arun Khunchai. 

Julia Wieniawa Julia Wieniawa w seksownej sukience. "Tutaj komentarz jest zbędny"

Zobacz wideo Szpilka o freakach. „Kiedyś byłbym tam największą gwiazdą. Ale wyrosłem z tego"

Wygrała walkę. Sukces świętowała pokazując piersi 

Niewątpliwą zwyciężczynią starcia była Emery. Wcześniej MMA trenowała amatorsko. To była jej pierwsza walka na gołe pięści. Pojedynek był zakontraktowany na pięć rund. Ku zdziwieniu wszystkim Tai zakończyła go już w pierwszej.

Szybka sekwencja ciosów oraz celny sierpowy sprawił, że Rung-Arun Khunchai wylądowała na deskach w pierwszej rundzie. Debiutująca Emery nie kryła radości. W pewnym momencie postanowiła okazać ją w nietypowy sposób. Wskoczyła bowiem na liny i... obnażyła przed kibicami biust. Wprawiło to w osłupienie nie tylko widzów, ale i komentatora gali. - Ciekawa celebracja, nie widziałem czegoś takiego wcześniej — powiedział. 

 

Najgrzeczniejsze znaki zodiaku. Mają dobre maniery, są uprzejme i chętnie pomagają innym (Zdj. ilustracyjne) Najgrzeczniejsze znaki zodiaku. Są uprzejme i chętnie pomagają innym

Po wygranej walce pokazała piersi. W sieci zawrzało

Na oficjalnym profilu BKFC został opublikowany filmik pokazujący całe zdarzenie. Sama Emery również umieściła fotografię w swoich mediach społecznościowych, którą opatrzyła opisem: 

Najbardziej viralowe zdjęcie na świecie!!!
 

Większość fanów była zachwycona spontanicznym gestem zawodniczki: 

To było absolutnie wspaniałe
Nowa ulubiona zawodniczka
Jest najlepsza

Niektórzy uznali jednak zachowanie Emery za niestosowne: 

Brak szacunku dla sportu
Wspaniały sposób na lekceważenie etykiety sportowej
Więcej o: