Horoskop dzienny 20 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 20 września. Wtorek to nowy dzień i nowe możliwości. Chcesz wiedzieć, co Cię czeka? Sprawdź, co mówi Twój horoskop i poznaj najbliższą przyszłość.

Horoskop dzienny - Baran 

Baran miał dziś nadzieję na to, że coś się wydarzy, ale los chciał inaczej. Nie warto się przejmować, za jakiś czas będziesz zadowolony z takiego obrotu spraw. Strzeże Was szczęśliwa gwiazda.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Byk musi się dziś otworzyć na nowe możliwości, nie możesz się wciąż upierać przy swoim. To, co wydarzy się w ciągu najbliższych kilku dni, sprawi, że Byk poczuje, że tak naprawdę nie ma wpływu na aktualne wydarzenia i nie pozostaje Ci nic innego jak po prostu cieszyć się życiem. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta wykażą dziś skłonność do negacji, zdecydujecie się odrzucić słowa przyjaciela, który może mieć rację. Umiejętność słuchania to coś, nad czym musicie popracować, czas poszerzyć horyzonty. 

Fazy księżyca - poznaj podział na cztery fazy.Fazy księżyca - jak wpływają na nasz organizm? [opisy i porady]

Horoskop dzienny - Rak

Rak musi dziś porzucić stare prawdy i odważnie spojrzeć w przyszłość. Nie będzie to łatwe, ale z czasem uda Wam się przywyknąć do nowego stanu rzeczy, który nie jest ani lepszy, ani gorszy, jest po prostu inny. 

Horoskop dzienny - Lew

To, co wczoraj wydawało się piekielnie ważne, prawdopodobnie dziś nie będzie miało już żadnego znaczenia. Im bardziej jesteśmy otwarci na to, co nowe, tym mniej denerwują nas nieuchronne zmiany. 

Horoskop dzienny - Panna

Wszyscy oprócz Panny będą  dziś zdezorientowani, tymczasem Panna ze stoickim spokojem będzie kontynuować swoje obowiązki. Róbmy swoje to najlepsza rada z możliwych, wtedy świat wydaje się znacznie mniej zaskakujący. 

Horoskop dzienny - Waga

Waga ma dziś coś do ukrycia i zrobi wszystko, aby utrzymać to w tajemnicy. Tymczasem Gwiazdy radzą powiedzieć prawdę, bo i tak nikt nie będzie się tym przejmował, bez obaw. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion będzie miał dość wyjaśniania ludziom, co należy zrobić. Jeśli do tej pory nie potrafią tego samodzielnie rozwiązać, jest mało prawdopodobne, że kiedykolwiek im się to uda. Pozwól im uczyć się na własnych błędach.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec będzie musiał ponownie przemyśleć projekt, który jest kluczowy dla jego kariery. Być może trzeba będzie zacząć od nowa, koniec końców wszystko się uda.  

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec usłyszy dziś, że czegoś nie może, to podziała na niego jak płachta na byka i za wszelką cenę będzie chciał udowodnić, że jest inaczej. Upór i determinacja sprawi, że cel Koziorożca zostanie osiągnięty w krótszym czasie i to z nawiązką. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik nie lubi mieszać się w nieswoje sprawy, ale ostatnie wydarzenia wskazują, że musisz dotrzeć do sedna  i dowiedzieć się, co się tak naprawdę dzieje. Być może ktoś będzie potrzebował twojej pomocy i Wodnik stanie na wysokości zadania.

Znak zodiaku, pod którym się urodziliśmy, ma silny wpływ na charakter, i to już od najmłodszych latZodiakalne dzieciaki. Jaki wpływ na charakter dziecka ma znak zodiaku?

Horoskop dzienny - Ryby

Wasz związek przechodzi ostatnio bardzo trudny okres, ale teraz jest duża szansa na względny spokój. Nie będzie to łatwe, ale koniec końców uda Wam się pokonać trudności. 

Więcej o: