Katarzyna Skrzynecka niczym nimfa pływa w basenie. Fanka: "Dlaczego na siłę chce pani być chuda"

Katarzyna Skrzynecka odpoczywa w Grecji skąd raczy swoich fanów urokliwymi zdjęciami. Jedno z nich szczególnie przyciągnęło ich uwagę. Internautka zarzuciła gwieździe, że na siłę chce być chuda. Skrzynecka nie pozostawiła tego bez odpowiedzi.

Katarzyna Skrzynecka choć jest aktorką, świetnie odnalazła się w social mediach. Gwiazda regularnie publikuje w sieci zdjęcia ze swojego prywatnego życia. Dzięki temu udało już jej się zebrać pokaźne grono fanów, które na ten moment liczy 189 tys. Obecnie Katarzyna Skrzynecka wspólnie z rodziną odpoczywa w urokliwej Grecji. Na jej profilu nie brakuje zdjęć z bajecznych wakacji. Jedno z nich szczególnie przykuło uwagę internatów. Choć większość jest zachwycona, to pojawiły się również takie głosy, że aktorka na siłę próbuj udowodnić, że jest "chuda".

Zobacz wideo Córka Katarzyny Skrzyneckiej nie chce być sławna! „Mówi do mnie: Nie drzyj mordy!"

Internautka uważa, że Katarzyna Skrzynecka na siłę próbuje udowodnić, że jest chuda 

Zdjęcie, pod którym pojawił się komentarz zarzucający Katarzynie Skrzyneckiej, że na siłę chce się odchudzić zostało wykonane w basenie przez jej męża Marcina Łopuckiego. Gwiazda nawet doceniła swojego męża, który doskonale sobie poradził - "Łapał w kadry szerokokątne, żebym na pewno "się" zmieściła" - napisała. 

No dobra... no to sesja typu "ja i mój basen" raz! Na ostatni dzień wakacji. Poszło. 
 
Jest pani taka piękna, taka naturalna i nie rozumiem, dlaczego tak na siłę chce być pani chuda. 

- skomentowała zdjęcie jedna ze wzburzonych internautek. 

Katarzyna Skrzynecka postanowił odpowiedzieć na kąśliwą uwagę w taki sposób: 

Wcale nie chcę. Akceptuję, co mam.

- odpisała. 

Dotychczas niektórzy z obserwatorów zarzucali aktorce, że przesadza z retuszem i Photoshopem. Tym razem obyło się bez takich uwag, ale jak widać, internauci znaleźli coś innego do wytknięcia. Ktoś zauważył również, że Katarzyna Skrzynecka jest piękną i zadbaną kobietą, która udowadnia, że po pięćdziesiątce można odkrywać swoje atuty. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: