Kate Middleton przyłapana bez grama makijażu. "Wygląda wspaniale!"

wWykonana przez paparazii fotografia Kate Middleton bez makijażu kilka dni temu opanowało media społecznościowe. Internauci chwalą nieskazitelny wygląda księżnej Cambridge i zachwycają się jej naturalnością. "Świetne zdjęcie, wygląda wspaniale!" - można przeczytać w komentarzach.
Zobacz wideo Księżna Kate spróbowała swoich sił w muzyce elektronicznej. William pękał ze śmiechu

Księżna Cambridge Kate Middleton jest jedną z najbaczniej obserwowanych przez media kobiet na świecie. Nie jest tajemnicą, że żona księcia Williama - choć w sytuacjach oficjalnych zawsze prezentuje się wręcz nienagannie i niezwykle stylowo - pozwala sobie czasem na luźniejszą stylizację.

Jest to związane m.in. z faktem, że pomimo pomocy niań, księżna większość obowiązków związanych z macierzyństwem stara się wykonywać sama - takie informacje przemycają od czasu do czasu media. Księżna Kate między innymi robi zakupy, a także odwozi dzieci na zajęcia szkolne i pozalekcyjne.

Perfekcyjny wizerunek wykonującej swoje obowiązki księżnej znamy przede wszystkim z wydarzeń oficjalnych. 40-latka ma szczupłą figurę, która nieskazitelnie wygląda w kreacjach od światowej sławy projektantów. 40-latka zadaje szyku za każdym razem pokazując się publicznie, imponuje wyczuciem stylu i znajomością etykiety.

Kate Middleton bez makijażu. Tak odwoziła dzieci do szkoły

Długie ciemne włosy Kate najczęściej układa w fale lub spina w delikatny kok. W jednym z wywiadów zdradziła nawet, że często sama wykonuje sobie makijaż, ponieważ zna triki, które pozwalają jej zachować naturalny, delikatny wygląd "zwykłej dziewczyny". To właśnie m.in. ten wizerunek "dziewczyny z sąsiedztwa" zaskarbił Kate sympatię fanów z całego świata.

W mniej oficjalnych stylizacjach paparazzi udało się już sfotografować księżną kilkukrotnie. Najczęściej były to właśnie chwile, w których żona księcia Williama zajmowała się dziećmi - wtedy towarzyszy jej raczej wygodny, bardziej sportowy ubiór, luźniejsza fryzura i delikatny make-up.

 

W ostatnim czasie jednak cały Instagram obiegły zdjęcia, na których Kate prowadzi samochód, odwożąc swoje dzieci do szkoły. Fotoreporterzy "przyłapali" ją bez grama makijażu - niewiele różnicą się od innych mam, które codziennie wyprawiają swoje pociechy na zajęcia szkolne.

Internet szaleje z zachwytu. "Wygląda wspaniale!"

Na fotografiach widać księżną Cambridge w lekko nieułożonej fryzurze. Ujęcia zrobiły furorę w sieci, a komentujący zachwalali jej naturalny look.

"Wygląda wspaniale!" - czytamy pod fotografią.

"Świetne zdjęcie Kate bez makijażu. Bardzo naturalne" - brzmi inny komentarz, zamieszczony pod zdjęciem. Nie brakuje także serduszek od internautów.

Na zdjęciu widać także z powrotem pierścionek zaręczynowy na palcu Kate. Jak wynika z doniesień reporterów, fotografia została wykonana na terenie hrabstwa Windsor, zaraz po przeprowadzce Kate i Willliama z dziećmi do małej miejscowości Adelaide Cottage.

"Miło słyszeć, że będą mieli prywatność!" - piszą użytkownicy mediów społecznościowych.

Źródło: Instagram

Więcej o: