Jak dziś wygląda Ivo ze "Zbuntowanego anioła"? Aktor nie wstydzi się swojego wieku

Facundo Arana, jeden z głównych bohaterów kultowego serialu "Zbuntowany anioł" ma już 49 lat. Jego bohater, Ivo, był bożyszczem nastolatek na całym świecie. Jak dziś wygląda? Co dziś robi? Sprawdziliśmy, co słychać u ulubieńca damskiej części widowni.

"Zbuntowany Anioł" był hitem na całym świecie

Serial "Zbuntowany Anioł" był jednym z najczęściej oglądanych seriali na całym świecie. Wprawdzie od premiery minęło już ponad 20 lat, to wciąż wszyscy dobrze pamiętają głównych bohaterów – Milagros i Ivo. Ba, serial wciąż zyskuje nowych, coraz młodszych fanów.

Główni bohaterowie oczywiście ostatecznie pobrali się i żyli długo i szczęśliwie. Choć na ich drodze co chwile pojawiały się liczne przeciwności losu. Po zakończeniu serialu wiele fanek spodziewało się, że Milagros i Ivo wezmą ślub. Tak się jednak oczywiście nie stało. Para aktorów spotkała się jednak jeszcze raz na planie serialu. Zagrali w "Jesteś moim życiem", gdzie ponownie wcielili się w parę.

Zobacz wideo "M jak miłość". Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu. Zobacz zwiastun na jesień 2022

Facundo Arana założył rodzinę

Przystojny Facundo Arana ma już 49 lat. Od lat jest w związku małżeńskim. Jest szczęśliwym mężem byłej modelki i prezenterki Maríi Susini. Para poznała się w 2007 r., a w 2012 wzięli ślub. Małżeństwo doczekało się 13-letniej córki Indii oraz 12-letnich synów bliźniaków - Yaco i Moro.

Facundo Arana nie wygląda już tak samo. Wciąż jednak jest przystojnym mężczyzną. Z dumą prezentuje siwe włosy. Choć najchętniej prezentuje jednak dorobek swojego życia – szczęśliwą rodzinę. Zobaczcie sami!

 
Więcej o: