Joanna Krupa wzięła udział w zmysłowej sesji zdjęciowej. "Bosko!". Zareagował nawet były mąż modelki

Modelka pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie efektami zmysłowej i kobiecej sesji zdjęciowej. W sekcji komentarzy nie zabrakło pochlebstw i słów uznania na temat urody i smukłej sylwetki Joanny Krupy. Zareagował też były mąż celebrytki.

Interesuje cię stylizacja gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kariera Joanny Krupy nie zwalnia tempa, a gwiazda z powodzeniem łączy wychowywanie córki z obowiązkami zawodowymi. Jako celebrytka regularnie publikuje wiele treści na swoim profilu na Instagramie, gdzie zebrała już ponad 1,8-milionową widownię. Na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, lecz z racji np. prowadzenia telewizyjnego programu "Top Model" zdarza jej się odwiedzać Polskę.

Edyta Pazura Edyta Pazura zapozowała w stroju kąpielowym, który podkreślił jej figurę

Zobacz wideo Joanna Krupa o relacji z Edytą Górniak. Kiedyś blisko się przyjaźniły

Sesja zdjęciowa Joanny Krupy. Modelka pozuje w dopasowanym body

Joanna Krupa w swoich dwóch ostatnich postach na instagramowym profilu pochwaliła się kulisami i efektami sesji zdjęciowej, w której wzięła udział. Modelka pozuje z hipnotyzującym spojrzeniem oraz rozpuszczonymi włosami. Gwiazda ma na sobie jedynie przylegające do ciała body ze strukturalnego materiał. Model jest w czarnym kolorze z zamkiem tworzącym głęboki dekolt w kształcie litery V oraz paskiem zakończonym złotą klamrą podkreślający talię.

 

Reakcja fanów mówi sama za siebie. Joanna Krupa ponownie olśniła urodą i idealną sylwetką

To nie pierwszy raz, kiedy Joanna Krupa udostępnia swoje zawodowe poczynania w social mediach. Gwiazda nie raz zachwycała, rezultatami współprac np. z markami odzieżowymi czy bieliźnianymi. Modelka efektami sesji pochwaliła się w osobnym poście na Instagramie, a zdjęcie podpisała: 

Jest poniedziałek... czas się zmotywować

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Pod zdjęciem pojawiło się wiele żywych reakcji oraz słów zachwytu nad wizerunkiem gwiazdy ze strony obserwujących ją osób.

Jak to możliwe, że czas Cię omija szerokim łukiem?!
Super zdjęcia. Wyglądasz bosko.
Jak wino..
Piękna jak zawsze
Jak można tak wyglądać? Piękna

W sekcji komentarzy można także zobaczyć wpis byłego męża Joanny Krupy - Romaina Zago.

A więc siłownia! Chop, chop
 
Więcej o: