Pokazuje, co potrafi makijaż. Ludzie są w szoku: "A po ślubie 10 lat odsiadki za oszustwo"

- Mój makijaż jest tak przekonujący, że przeraża ludzi - bez niego wyglądam zupełnie nie do poznania - mówi Jessy Volk, która pokazała na nagraniu swoją przemianę. Nagrała cały proces nakładania charakteryzacji. Charakteryzacji, bo to coś więcej niż tylko makijaż.

Specjalistka od make up odkrywa sekrety

Jassy Volk jest profesjonalną charakteryzatorką. Została okrzyknięta przez media społecznościowe mianem ‘the biggest catfish of all time’, sama też używa tego określenia względem swojej osoby. A to w wolnym tłumaczeniu oznacza: największym sumem wszechczasów. Nawiązuje to do kształtu jej ust, ale nie tylko one robią wrażenie. Cała metamorfoza Jessie wręcz zapiera dech. Nagranie ogląda się jak byśmy byli zahipnotyzowani.

Krok po kroku

Jessie krok po kroku pokazała na TikToku, jak można się zmienić za sprawą makijażu. W pierwszym ujęciu Jessy pokazuje swoją twarz wyglądającą świeżo bez makijażu i związanymi z tyłu włosami. Potem przystępuje do szczotkowania brwi, wypełnia je makijażem, nadaje im ciemniejszy wygląd.

Nakłada później podkład i używa kolejnych korektorów. Zielony pomaga zatuszować czerwone zmiany na skórze, choćby trądzik różowaty lub trądzik. W ten sposób można ujednolicić koloryt skóry.

Po dobrze rozprowadzonym korektorze nakłada kilka warstw podkładu na całą twarz. Kończy podkładem najciemniejszym. Ale nakłada go tylko na policzki i nos. W ten sposób wykonturuje całą twarz.

Puder, cienie do powiek i eyeliner. Jessie jest już niemal gotowa. Rozpuszcza jeszcze włosy i efekt WOW gotowy.

Internauci komentują

Internauci nie mogą uwierzyć, że to ta sama dziewczyna z początku nagrania. Pod filmikiem można przeczytać mnóstwo nieprzychylnych komentarzy:

Chłopcy, dlatego idziemy pływać na naszej pierwszej randce
50 warstw później
A po ślubie 10 lat odsiadki za oszustwo
Zobacz wideo Jak nakładać róż w kremie, by idealnie pasował do koloru na ustach?

Pojawiają się jednak też głosy broniące Jessie:

Dlaczego wszyscy są tacy podli w komentarzach? To tylko makijaż, a ona jest w tym naprawdę dobra, po co tyle hejtu?
Więcej o: