TikTokerka nagrała zdradę. Teraz szuka partnerki kobieciarza. "Byłam w szoku"

Tiktokerka z Australii nagrała moment, w którym mężczyzna, który przyszedł do klubu ze swoją partnerką, dopuścił się zdrady. Teraz Alexis Jordan szuka zdradzonej dziewczyny, a jej obserwatorzy domagają się kontynuacji historii, gdy ta zostanie znaleziona. Wideo wrzuciła na TikTok, ono zaś szybko stało się viralem i ma już ponad 4 tysiace komentarzy.
Zobacz wideo Agatheanneg banuje konta na TikToku. Kogo nie chce już oglądać? [Lista Plotka]

Do zdarzenia doszło 27 sierpnia w Gold Coast (Australia), w klubie The Avenue. Australijska tiktokerka Alexis Jordan nagrała całe zajście swoim telefonem. Na nagraniu, widoczny ma być mężczyzna, który - zaraz po tym, jak jego dziewczyna poszła do toalety i zniknęła na kilka minut - zaczął całować się z brunetką, która przyszła wraz z nimi na dyskotekę.

Teraz Jordan szuka dziewczyny, która została zdradzona przez swojego partnera.

- Szukam blondynki w okolicach 30-stki, która bawiła się z facetem i koleżanką 27 sierpnia w The Avenue w Gold Coast. Gdy poszłaś do łazienki, twój partner upewnił się, że nie ma cię w pobliżu i zaczął zaczepiać brunetkę, z którą przyszliście - mówi na nagraniu influencerka.

Nagrała telefonem zdradę. Apeluje na TikToku do zdradzanej dziewczyny

"Nie uważam, że to jest zabawne. Byłam w szoku" - czytamy w opisie do zamieszczonego przez nią apelu. Pod wideo natomiast, napisała kilka komentarzy wyjaśniających.

"Właściwie nie jestem pewna, czy ta dziewczyna poszła do łazienki czy nie. Nie było jej przez jakieś 20 minut" - tłumaczyła.

Obserwatorzy czekają na rozwój sytuacji

Pod filmem wybuchła prawdziwa dyskusja. Wideo ma już ponad 4 tysiące komentarzy, blisko 83 tysiące polubień i zostało udostępnione ponad 1800 razy. Obserwatorzy Alexis Jordan domagają się szczegółów na temat rozwoju sprawy i proszą tiktokerkę, aby nagrała nowy film, gdy dziewczyna zostanie odnaleziona. 

"Potrzebujemy aktualizacji!" - czytamy w komentarzach. "Proszę poinformuj, gdy ona się znajdzie" - apeluj do tiktokerki.

"Szkoda, że nie nagrałaś jak się zachowywali, gdy dziewczyna wróciła" - pisze jeden z internautów.

"Jako kobieta - doceniam to"

Niektórzy komentujący utożsamiają się ze zdradzoną partnerką i dzielą się swoimi doświadczeniami. "Jako ktoś, kto był poniżany i trzymany w niewiedzy, jako kobieta - doceniam to" - komentuje jedna z użytkowniczek platformy. 

"Biedna kobieta" - ocenia inna internautka. 

Niektórzy również opisują, co zrobiliby na miejscu kobiety, która była świadkiem zdrady. "Na twoim miejscu poczekałabym, aż dziewczyna wróci i pokazałabym to całej trójce!" - twierdzi jedna z komentatorek. "Poszłabym za nią do toalety i pokazałabym jej to" - wtóruje kolejna.

Źródło: TikTok/DailyStar

Więcej o: