Kim Kardashian przeszła zaskakującą metamorfozę. Jeszcze nigdy tak nie podzieliła fanów

Kim Kardashian pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej dla miesięcznika "Interview". Jej post na Instagramie wzbudził ogromne zainteresowanie. Wielu fanów nie ukrywało, że nowy wygląd celebrytki nie przypadł im do gustu.

Rozjaśnianie brwi to trend, który cieszy się obecnie popularnością wśród gwiazd. Nie jest jednak tajemnicą, że taka stylizacja wymaga odwagi. Wiąże się to z niemal całkowitą zmianą wizerunku! Na taką metamorfozę zdecydowała się m.in. Kim Kardashian. Celebrytka zestawiła jasne brwi z jasnymi włosami. W tej odsłonie widzimy ją na okładce najnowszego numeru miesięcznika "Interview". 

Zobacz wideo 10 najdroższych sukni ślubnych gwiazd

Metamorfoza Kim podzieliła fanów. "Nie wyglądasz jak Kim"

Do sesji zdjęciowej wystylizował ją redaktor naczelny pisma Mel Ottenberg. Jednak wygląd celebrytki zaskoczył fanów. Pod postem Kim na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy. Oto niektóre z nich:

Nie wyglądasz jak Kim. Nie poznałam Cię, dopóki nie przeczytałam podpisu!
Myślałam, że to Jeffrey Star.
To jest Kim? Nie wygląda jak ona

- czytamy pod postem celebrytki. Zobaczcie, jak wygląda jej sesja dla miesięcznika "Interview": 

 

Kim Kardashian będzie tworzyła podcasty

Kim zdradziła w najnowszym wywiadzie, że bardzo o siebie dba. - Ćwiczę, jem jak najwięcej dań roślinnych. Nie jestem idealna, ale taki jest mój styl życia. Czuję się dobrze w mojej skórze, więc może także to widać - powiedziała w rozmowie z redaktorem naczelnym miesięcznika "Interview".

Wyznała także, że zaczyna nagrywać podcasty true crime. - Nazywa się The System. Pierwszy sezon będzie poświęcony szalonej sprawie, w której facet dostał karę śmierci za potrójne morderstwo w Ohio - zdradziła Kim.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

 

Więcej o: