Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie ze swoim trenerem. Fanka: "Pysiula się wkurzy"

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się na swoim profilu zdjęciem prosto z sali treningowej. Zapozowała na nim wraz ze swoim trenerem. - Nie pretenduje do miana trzeciej trenerki - przyznała. Fanki patrzą na trenera: "Ja bym się za nic w świecie nie skupiła".
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński o nowej roli w "Dzień dobry TVN"

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 1,4 mln obserwatorek i obserwatorów, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że Małgorzata Rozenek jest ogromną inspiracją dla wielu obserwujących ją kobiet, które regularnie dopytują m.in. o jej stylizacje, makijaże, fryzurę, sposoby pielęgnacji i dbania o sylwetkę. 

Małgorzata Rozenek na zdjęciu ze swoim trenerem. Fanki: "Jezu jaki trener przystojny"

Małgorzata Rozenek-Majdan od kilku miesięcy trenuje pod okiem jednego z trenerów z zespołu Anny Lewandowskiej. Metamorfoza, jaką przeszła w tym czasie jest widoczna gołym okiem. - Dostaje od Was mnóstwo pytań o treningi, musiałabym mieć mocno fachową wiedzę, żeby móc na nie odpowiedzieć. Nie mam jej, wszystko co robię i treningowo osiągnęłam to wiedza i plan tego Pana @kuba_healthy_team z potreningowym wsparciem najlepszej @fizjopro_marta. To @kuba_healthy_team układa mój trening, pilnuje mnie, ma zaplanowane nasze cele na następne miesiące. Moim obowiązkiem jest tylko przyjść i zrobić to co powinnam, nie pretenduje do miana trzeciej trenerki, nie czuje się na siłach, żeby komukolwiek treningowo doradzać. W tym sporcie jestem jedynie zawodnikiem i moim celem jest być najlepszym możliwym. Dziękuje @annalewandowskahpba za inspiracje i wsparcie twojego @healthycenterbyann. Z takim składem to się nie ma prawa nie udać, a najlepsze, że ja w tym wszystkim pracuje w głowie, a ciało się rzeźbi przy okazji... P.S. Kuba nie ma żadnych wolnych terminów do 2028, zabije mnie za ten post i błagam nie proście mnie o załatwienie wam treningów z nim. Całuje, pozdrawiam i życzę wam takich trenerów - napisała.

Pysiula się wkurzy jak zobaczy

-skomentowała z przymrużeniem oka jedna z internautek.

 

Pod postem pojawiło się także wiele innych komentarzy od obserwatorek Małgosi:

Jezu jaki trener przystojny, sama bym nawet o 5 nad ranem biegała na treningi
Już widzę ten brak pytań i zgłoszeń do trenera
Świetnie wyglądasz!
Dzięki swojej ciężkiej pracy , Kubie i całemu zespołowi HC wyglądasz petardycznie
Jesteś bezdyskusyjnie ogromną motywacją
Fajny ten trener
Ja bym się za nic w świecie nie skupiła przy takim trenerze
Nie przepadam za panią, ale jedno muszę przyznać, że wygląda pani obłędnie i szanuję za to, że to nie jest "dane" tylko ciężko wypracowane!
Ale Kuba ciacho
Pan Radosław nie jest zazdrosny?
Jesteś moją inspiracją Pani Małgosiu

- czytamy.

Więcej o: