Pokazała, jak powinny wyglądać księżniczki Disneya. "Naprawiłaś moje dzieciństwo"

- Podobnie jak wiele osób zmagałam się z zaburzeniami odżywiania, prawdopodobnie już od 10 roku życia - przyznała autorka wideo, które stało się hitem w sieci. - "Naprawiłaś moje dzieciństwo", "Chciałabym, żeby tak było naprawdę, gdy dorastałam" - komentują internautki.
Zobacz wideo Tiktokowy trik na malowanie ust z patyczkiem. Sprawdzamy!

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych, a pojawiające się tam filmiki często robią furorę wśród internautek oraz internautów. Można tam znaleźć nie tylko układy taneczne, triki, porady i historie z życia wzięte, lecz także przeróżne wizualizacje. Jakiś czas temu, na TikToku pojawiły się filmiki, na których graficzka zmieniła sylwetki znanych księżniczek Disneya.

Tak powinny wyglądać księżniczki Disneya. "Chciałabym, żeby tak było naprawdę"

Sylwetki lalek Barbie oraz księżniczek Disneya od lat budzą kontrowersje. Chodzi przede wszystkim o to, że przedstawiają nierealny obraz kobiecej sylwetki. Graficzka prowadząca profil na TikToku pod nazwą @fartscapade postanowiła pokazać, jak wyglądałyby te postaci, gdyby miały prawdziwe, kobiece kształty. Nagrania zrobiły furorę! Jedno obejrzane zostało ponad 2,9 mln razy, a drugie ponad 1,6 mln.

- Podobnie jak wiele osób zmagałam się z zaburzeniami odżywiania, prawdopodobnie już od 10 roku życia. Używam swojej sztuki, aby nauczyć się kochać swoje ciało takim, jakie jest. Zaczęłam od Kopciuszka, a kiedy już ją narysowałam, miałam nieoczekiwaną reakcję emocjonalną. Poczułam to poczucie komfortu, a ona stała się dla mnie tak realna z proporcjonalną talią i pełniejszymi ramionami! - powiedziała autorka nagrania.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek, które podziękowały graficzce za to wideo:

To naprawdę sprawia, że zastanawiam się, jak inne byłoby nasze życie
Chciałabym, żeby tak było naprawdę, gdy dorastałam
Miałam zamiar napisać coś o plus size, ale szczerze mówiąc, to tylko średni rozmiar! Disney po prostu sprawił, że średnie jest dla nas duże
I to nawet nie jest duże, to jest normalne
Wygląda idealnie w takiej wersji
Naprawiłaś moje dzieciństwo
Dlaczego nie widziałyśmy tego, gdy dorastałyśmy
To wygląda dużo lepiej

- czytamy.

Więcej o: