Horoskop dzienny 22 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 22 września. Czwartek to już prawie weekend, jak potoczy się ten dzień? Sprawdź, co mówi Twój horoskop i poznaj najbliższą przyszłość.

Horoskop dzienny - Baran 

Baran bardzo się będzie dzisiaj starał skierować swój umysł w konkretnym kierunku, ale jego uwaga i tak powędruje w innym kierunku. Może to znak, że Twoja praca nie bardzo Cię interesuje i czas na zupełnie nowy projekt? Przerwa na kawę też powinna pomóc. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Byk poczuje się dziś zrezygnowany, tymczasem jego plany właśnie zaczynają podążać w dobrym kierunku. Już za chwilę zobaczycie owoce swojej pracy, dlatego nie warto rezygnować, nie tuż przed metą.  

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta pomogą dziś komuś w potrzebie, gest dobrego serca nie tylko zostanie doceniony, ale też spłacony z nawiązką w przyszłości. Chociaż Bliźnięta nie oczekują nic w zamian, to zyskają największą nagrodę, wiernego przyjaciela. 

Horoskop dzienny - Rak

Rak musi dziś sprawdzić wszystkie wyliczenia. Ktoś może chcieć wykorzystać Waszą nieuwagę, na szczęście Wasz przenikliwy umysł wychwyci wszystko, co trzeba. Wieczór zapowiada się bardzo spokojnie. 

Horoskop dzienny - Lew

Słońce zaświeci dziś mocnym światłem w kwestii finansów Lwa, to dobry czas na zajęcie się materialistycznymi sprawami. Warto przemyśleć kilka kroków, które sprawią, że życie stanie się bardziej stabilne, ale to nie oznacza, że Lew nie zasługuje też na kilka drobnych przyjemności. 

Horoskop dzienny - Panna

Panna da się dziś porwać przygodzie. Gwiazdy jednak chcą Was przestrzec przed zbyt dużą brawurą. Bezpieczeństwo zawsze powinno być na pierwszym miejscu, w przeciwnym razie takie przygody to czysta głupota. Jeśli tylko uda Wam się zachować zdrowy rozsądek, wszystko potoczy się bez przeszkód. 

Horoskop dzienny - Waga

Waga nie może dziś oczekiwać, że przyjaciele i krewni domyślą się, czego tak naprawdę potrzebuje. Czasami wystarczy po prostu powiedzieć. Dzięki temu inni powinni poczuć się komfortowo i mile widziani w Twoim towarzystwie.  

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion popadnie dziś w lekką obsesję na swoim punkcie, ale to nic złego. Ostatnio przytrafiło Wam się kilka trudnych spraw i teraz czas odreagować. Zakupy i wizyta u kosmetyczki lub fryzjera zdecydowanie poprawią Wam humor.  

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec ma wszystko, aby odnieść sukces, czas pokazać innym gdzie jest ich miejsce. Długo czekaliście na swoją szansę, teraz jest właśnie moment triumfu. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec zdobędzie dziś nowych przyjaciół. Co ciekawe, wszyscy będą chcieli zamienić z Wami, chociażby kilka słów. Za jakiś czas wyjdą prawdziwe intencje, ale cześć z pewnością z Wami zostanie. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik będzie dziś kwestionować to, co naprawdę dzieje dookoła. W przeciwieństwie do innych Wasz przenikliwy umysł potrafi bardzo szybko oddzielić kłamstwo od prawdy. Nawet jeśli obraz nie jest wyraźny.

Horoskop dzienny - Ryby

Nadszedł czas, aby pozbyć się wszelkich urazów i żali, które w sobie nosisz. Jedyną osobą, która zostanie z tymi negatywnymi uczuciami, jesteś Ty sama Rybo, więc pozwól im odejść i zachowuj się tak, jakby świat był twoim przyjacielem, a nie wrogiem. 

Więcej o: