Szukasz sposobu na uciążliwe muchy? Mamy na to myk. Potrzebne są woda i monety

Muchy. Temat, który powraca jak bumerang wiosną, latem i jesienią. Czy istnieje jakiś sposób, by się pozbyć ich z naszego domu raz na zawsze? Nasz mykowy ekspert Tomasz Pazdyk ma na to patent, który zobaczcie w tym odcinku.

Gdy za oknem robi się trochę cieplej, momentalnie pojawiają się muchy. Jednym one nie przeszkadzają, inni chcą się ich pozbyć za wszelką cenę. Ale jak to zrobić? W sklepach dostępne jest mnóstwo specyfików, ale po co przepłacać? Skoro można się ich pozbyć w domowy i dość nieoczywisty sposób. Nasz mykowy ekspert Tomasz Pazdyk specjalnie dla nas sprawdził, jak to zrobić i czy to rzeczywiście działa. 

Sposób na ochłodzenie mieszkania? Mamy myk na domowy klimatyzator Sposób na ochłodzenie mieszkania? Mamy myk na domowy klimatyzator

Sposób na uciążliwe muchy. Nieoczywisty, ale skuteczny 

Prawdopodobnie niewielu z was wie, że aby pozbyć się much z domu, potrzebne będą do tego zaledwie dwa produkty. Jakie? Woda i monety. Bilon wrzucamy do torebki strunowej i zalewamy wodą. Następnie umieszczamy ją w mocno nasłonecznionym miejscu. Odbijające się od monet światło powinno odstraszyć owady na dobre. Zobaczcie, jak to wygląda w praktyce! 

Myk - Szklana butelka z kapslem i brak otwieracza? 5 sposobów na otwarcie butelki Myk - Szklana butelka z kapslem i brak otwieracza? 5 sposobów na otwarcie butelki

Nowe odcinki "Myk" w każdą sobotę o godz. 10 na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: