Szukasz sposobu na uciążliwe muchy? Mamy na to myk. Potrzebne są woda i monety

Muchy. Temat, który powraca jak bumerang wiosną, latem i jesienią. Czy istnieje jakiś sposób, by się pozbyć ich z naszego domu raz na zawsze? Nasz mykowy ekspert Tomasz Pazdyk ma na to patent, który zobaczcie w tym odcinku.

Gdy za oknem robi się trochę cieplej, momentalnie pojawiają się muchy. Jednym one nie przeszkadzają, inni chcą się ich pozbyć za wszelką cenę. Ale jak to zrobić? W sklepach dostępne jest mnóstwo specyfików, ale po co przepłacać? Skoro można się ich pozbyć w domowy i dość nieoczywisty sposób. Nasz mykowy ekspert Tomasz Pazdyk specjalnie dla nas sprawdził, jak to zrobić i czy to rzeczywiście działa. 

Sposób na ochłodzenie mieszkania? Mamy myk na domowy klimatyzatorSposób na ochłodzenie mieszkania? Mamy myk na domowy klimatyzator

Sposób na uciążliwe muchy. Nieoczywisty, ale skuteczny 

Prawdopodobnie niewielu z was wie, że aby pozbyć się much z domu, potrzebne będą do tego zaledwie dwa produkty. Jakie? Woda i monety. Bilon wrzucamy do torebki strunowej i zalewamy wodą. Następnie umieszczamy ją w mocno nasłonecznionym miejscu. Odbijające się od monet światło powinno odstraszyć owady na dobre. Zobaczcie, jak to wygląda w praktyce! 

Myk - Szklana butelka z kapslem i brak otwieracza? 5 sposobów na otwarcie butelkiMyk - Szklana butelka z kapslem i brak otwieracza? 5 sposobów na otwarcie butelki

Nowe odcinki "Myk" w każdą sobotę o godz. 10 na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: